www.warhouse.pl

Legendarni kibole

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
type_s
Posty: 44
Rejestracja: 18.10.2011, 08:08

Re: Legendarni kibole

Post autor: type_s » 18.09.2013, 08:07

piękne miejsce, piękne czasy... :)



[M]
Posty: 4
Rejestracja: 10.08.2013, 16:13

Re: Legendarni kibole

Post autor: [M] » 18.09.2013, 19:52

Macie jakieś info o działalności braci Historyków z Motoru w jakich latach działali ??

Wislak_Qn
Posty: 15
Rejestracja: 14.09.2013, 14:51

Re: Legendarni kibole

Post autor: Wislak_Qn » 18.09.2013, 21:41

Stanowisko Wisły co do pewnego celebryty.

Przed przeczytaniem poniższego tekstu zapamiętajcie sobie jedno:
nie jesteśmy dziwkami z przeciwnej strony błoń które przyjma kazdego. Jeżeli ktos nie rozumie tej kluczowej dla nas zasady to chyba wie gdzie jego miejsce.

Pewnie wielu z was ekscytowalo się i przezywalo walki Artura Szpilki, kreowanego na jednego z nas czyli reprezentanta Armii Bialej Gwiazdy, chlopaka z ekipy. Jak było pewnie nie każdy z was wie ale co czujniejszy mogl zauwazyc, ze jego zachowanie nie zawsze było eleganckie. Z racji ze poszedl w zawodowy boks na pewne rzeczy przymykalismy oko. Zaraz po wyjsciu z puchy wystąpił do wywiadu w koszulce ludzie honoru, tak koszulce Widzewa Łódź. Po tym wywiadzie rozdzwonily się telefony z Wroclawia z delikatnym „co jest k****?”. Kolejne wywiady w wislacki m srodowisku delikatnie mowiac nie przyniosly mu slawy. W bardzo łatwy sposob wyparł się Wisły tylko po to zeby mieć spokoj wsrod dziennikarzy.Zeby tego było mało lubiał skwitować słynne „zbieramy na oprawy” na sektorze G bezczelnym „spierdalaj”. Tak właśnie odnosil się do chlopaków stojących z puszką. Może nawet nie wiedzial na co zbierają. Swoją zerową wiedzę na tematy kibicowskie udowodnił między innymi podczas jednego z wywiadów w studio Orange Sport.

Są jednak zasady, na których łamanie nie mozemy sobie pozwolic. Bo co on k**** jest żubr zeby go specjalnie traktować? Od dziś trzymać się będziesz z pseudo gangsterami z zydowskiej czesci Krakowa jako zwykla przegoniona p****! Przegoniona właśnie za to ze za swoich mentorów wybrales pasiaste scierwo. Szpilka po dlugich namowach na spotkanie w koncu opowiedzial się przeciwko nam! Jasno tym samym pokazal swoja „milosc” do Wisły!

Kazdy kto stanie za szpilka będzie traktowany jako osoba która stoi po przecinej stronie blon, a dobrze wiecie jakie konsekwencje wobec takich osob się wyciaga!

Na koniec do wszystkich przebieranych pajaców Wisle przede wszystkim trzeba mieć w sercu a nie na koszulkach czy silikonowych opaskach!

STANOWISKO WSH!

Imo
Posty: 54
Rejestracja: 23.05.2010, 20:57

Re: Legendarni kibole

Post autor: Imo » 18.09.2013, 22:06

Widziałem to już na kilku stronach, można powiedzieć że w końcu Wisła zrobiła to co powinna zrobić już dawno.

era1926
Posty: 12
Rejestracja: 18.09.2013, 18:56

Re: Legendarni kibole

Post autor: era1926 » 18.09.2013, 22:36

Witam wszystkich. Jest to wiadomość do tych którzy są w temacie ... od dziś nie jestem juz "przyjacielem Wisły" Jak wiadomo mam wielu przyjaciół w różnych klubach np. Widzew , Cracovia, ŁKS, GKS Katowice, nie mówiąc juz o Lechii czy Śląsku... Dziś kazano mi wybierać pomiędzy przyjaciółmi ( których mam również w przeciwnych klubach) co jest dla mnie śmieszne i żałosne gdyż nie jestem chuliganem tylko zawodowym pięściarzem- wybrałem przyjaciół. Dziś przeciąłem opaskę "WIERNOŚCI" która miała dla mnie ogromne znaczenie, ale nikt nie będzie mi mówić co mam robić i z kim się witać ... ps. prawdziwi wiedzą gdzie leży prawda i tyle w temacie... https://www.facebook.com/permalink.php? ... 1289215982

ZamknacRejestracjeJP
Posty: 9
Rejestracja: 01.06.2013, 16:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: ZamknacRejestracjeJP » 18.09.2013, 23:26

pojebałły Ci sie tematy
Zamknijcie Rejestracje! Kumaci wiedzą! JP HWDP ACAB

lospantalones
Posty: 110
Rejestracja: 24.08.2013, 00:49

Re: Legendarni kibole

Post autor: lospantalones » 18.09.2013, 23:37

no to jeszcze na ringu pokazane mu zostanie miejsce w szeregu i skonczy sie szopka -a że mu daleko do prospektów w HW kto zna sie na boksie wie doskonale gdzie jest szpilka

Canelo
Posty: 212
Rejestracja: 29.04.2012, 22:23

Re: Legendarni kibole

Post autor: Canelo » 18.09.2013, 23:41

Swoją droga na ciekawe rzeczy "przymykaliście oko"

Cymbał88
Posty: 20
Rejestracja: 14.09.2013, 10:30

Re: Legendarni kibole

Post autor: Cymbał88 » 19.09.2013, 06:15

Podoba mi się decyzja Wiślaków ... Szpilka po wyjściu z puchy i kilku wygranych walkach zaczął gwiazdorzyć - chętnie udzielać wywiadów każdej stacji TV czy też brać udział w ich programach, a przegięciem był jego udział w programie lewaka - Wojewódzkiego, taka Radwańska choć nie z klimatów wie, że do nie których programów nie należy chodzić. Warto też przypomnieć, że Szpilka miał być jedną z twarzy MN 2012, ale po "naciskach" jego menadżera/promotora, że to marsz faszystów itp zrezygnował z udziału pokazując, że teraz dla niego liczy się "kariera" niż własne przekonania.

Wislak_Qn
Posty: 15
Rejestracja: 14.09.2013, 14:51

Re: Legendarni kibole

Post autor: Wislak_Qn » 19.09.2013, 06:48

Canelo Ty jako fan cracovii nie powinieneś zabierać głosu w żadnej sprawie dotyczącej zasad bądz honoru bo twoja ekipa nigdy tego nie posiadała i posiadać nie będzie. Jak zarzucasz nam coś to weż się za swoje podwórko bo taki Szpila nie był w ekipie mocnych wrażen ani nie był osobą decyzyjną a wystarczyło to że hańbił nasze barwy i poniekąd się na nich wypromował. Kibice sąsiadki niestety nie widzą problemu jak ich poł ekipy biegało wczesniej za nimi z maczetami a teraz robią razem interesy i się spinają razem przy sektorze przyjezdnych w markecie na Kałuży. Można by tu wymieniać i rzucać z rękawa przykłady choćby z niedawna. W ręce Wiślaków wpada sektorówka, machajki i 150 puszek tuż przed derbami po pewnym czasie wzburzenie jak to możliwe i pojawia się oświadczenie wodzireja z gorszej strony błoń w które ciężko uwieżyć samym icką więc o czym my tu mówimy tolerujecie dalej waszych "opravców" którzy robią na was wałki i tylko piszą śmieszne oświadczenie bez pokrycia w praktyce. Już wczesniej po pewnym odkryciu było nagłaśniane że ultrasi judovii przycinają na swoich i są na to dowody. Nauczcie się rozwijać oprawy i rzucać konfetti bo nawet tego nie potraficie skoordynować.

kiszony
Posty: 74
Rejestracja: 05.09.2012, 18:57

Re: Legendarni kibole

Post autor: kiszony » 19.09.2013, 07:06

Wislak_Qn pisze:Kibice sąsiadki niestety nie widzą problemu jak ich poł ekipy biegało wczesniej za nimi z maczetami a teraz robią razem interesy i się spinają razem
a co tam u was w ekipie, K organizuje drugie wesele dla nowych kolegow ?

asdasd
Posty: 470
Rejestracja: 12.09.2009, 02:39

Re: Legendarni kibole

Post autor: asdasd » 19.09.2013, 10:08

Bez jaj, ze teraz Wislacy beda pisali jak to sie Szpila dzieki nim wypromowal..
Zamknijcie rejestrację !

type_s
Posty: 44
Rejestracja: 18.10.2011, 08:08

Re: Legendarni kibole

Post autor: type_s » 19.09.2013, 10:23

nie rozdupcajcie fajnego/poważnego tematu...

TakiTyp
Posty: 84
Rejestracja: 10.06.2013, 12:23

Re: Legendarni kibole

Post autor: TakiTyp » 19.09.2013, 10:25

To ze sie wybil, to nikt nie ma na mysli boksu tylko inne sprawy raczej...
Moj post to moja subiektywna opinia.

Cymbał88
Posty: 20
Rejestracja: 14.09.2013, 10:30

Re: Legendarni kibole

Post autor: Cymbał88 » 19.09.2013, 12:06

Sensacja: Szpilka dostał ultimatum od kiboli! Kazali mu...

Wydawało się, że za Wisłę Kraków i jej fanów polski pięściarz skoczyłby w ogień. Teraz jednak stanął przed trudnym wyborem. Doszło do tego, że przeciął...

W polskim boksie nie ma obecnie bardziej wyrazistej postaci od Artura Szpilki. Z jednej strony utalentowany, a z drugiej niepokorny i z "trudnym" życiorysem. Kiedyś był typowym chuliganem, który uwielbiał bijatyki. Dopiero odsiadka w więzieniu go odmieniła.

Pięściarz z Wieliczki od dziecka był zagorzałym fanem Wisły Kraków. Tak szalał na jej punkcie, że za barwy "Białej Gwiazdy" wdawał się w bójki.

Jedna z nich wpędziła go za więzienne kraty, za którymi spędził 18 miesięcy. Niewiele brakowało, a kariera w boksie poszłaby w zapomnienie.

Po wyjściu na wolność "Szpila" na każdym kroku podkreślał, że całkowicie się zmienił. Za cel postawił sobie zdobycie mistrzostwa świata w wadze ciężkiej. Dla jego realizacji próbował odciąć się od kibolskiego stylu życia.

Dawna natura dała jednak o sobie znać na początku tego sezonu. Hitem internetu było zdjęcie z meczu Śląsk Wrocław - Widzew Łódź. Widzieliśmy na nim "Szpilkę", który sam wykrzykiwał coś w stronę grupy łódzkich kibiców.

Czyżby prowokował kiboli z klubu, który jest znienawidzony przez wiślaków? Sam tłumaczył, że...

- Z nikim sie nie awanturowałem tylko rozmawiałem z moimi kumplami z Widzewa i tyle piłka piłka a ale PRZYJAZN PONAD WSZYSTKO...

Wygląda na to, że zdolny bokser rzeczywiście nie kłamał i tylko rozmawiał z kolegami. Wszystko przez to, że doszło do poważnego zgrzytu na linii Szpilka - kibole Wisły. Sprawa jest bardzo poważna, bo...

24-letni sportowiec miał poważną rozmowę z fanatykami "Białej Gwiazdy". Jej efekt jest naprawdę zaskakujący. Okazuje się, że "Szpila"... odciął się od krakowskiego klubu!

- Witam wszystkich. Jest to wiadomość do tych którzy są w temacie ... od dziś nie jestem juz "przyjacielem Wisły" Jak wiadomo mam wielu przyjaciół w różnych klubach np. Widzew , Cracovia, ŁKS, GKS Katowice, nie mówiąc juz o Lechii czy Śląsku... - czytamy w oświadczeniu na Facebooku (pisownia oryginalna).

Sprawa wygląda na bardzo poważną. Wychodzi na to, że spotkanie nie należało do przyjemnych. Podczas rozmowy wschodząca gwiazda wagi ciężkiej otrzymała od kiboli ultimatum!

- Dziś kazano mi wybierać pomiędzy przyjaciółmi ( których mam również w przeciwnych klubach) co jest dla mnie śmieszne i żałosne gdyż nie jestem chuliganem tylko zawodowym pięściarzem- wybrałem przyjaciół.

Mało tego: bokser symbolicznie "odciął" się od Wisły. Jak?

- Dziś przeciąłem opaskę "WIERNOŚCI" która miała dla mnie ogromne znaczenie, ale nikt nie będzie mi mówić co mam robić i z kim się witać ... ps. prawdziwi wiedzą gdzie leży prawda i tyle w temacie...
[link]

cracovia_k
Posty: 178
Rejestracja: 21.06.2007, 12:15

Re: Legendarni kibole

Post autor: cracovia_k » 19.09.2013, 12:32

Temat jest o "Legendarnych kibolach" a nie o jakimś szpilce więc po c*** tu o nim piszecie
Flaga na maszt Kraków jest nasz...

PierdemWdziub
Posty: 96
Rejestracja: 30.04.2012, 18:20

Re: Legendarni kibole

Post autor: PierdemWdziub » 19.09.2013, 17:46

zalosny ten Krakow, podchodzisz do fanatyka na Reymonta dajesz mu jakis profit i jest za Cracovia ? bo nie mowimy tu o jednostkach, jak sami Wislacy pisza, ze ich na biezaco podkupuje sasiadka

MosznaDoLna
Posty: 33
Rejestracja: 19.09.2013, 13:45

Re: Legendarni kibole

Post autor: MosznaDoLna » 19.09.2013, 19:20

Kamila Wybrańczyk - wybranka A.Szpilki :
ZGADZAM SIĘ TEŻ BYM TAK ZROBIŁA!!! Wybrał ludzi za którymi biegł w najgorsze bagno, nawet w najlepszych butach i którzy pobiegli by za nim... w sercu pozostanie żal ze kazali mu wybierać klub albo przyjaciele ... wybrał przyjaciół ale to nie znaczy że w sercu nie pozostaną wciąż te same barwy, a ludzie którzy stawiają kogoś przed takimi wyborami są dla mnie zwykłymi malutkimi tchórzami ... bawcie się dalej klockami lego, ale to taki mały paradoks - budować coś, co za chwilę runie... w życiu ciężko jest znaleźć osoby , którym będzie na nas zależało, ale gdy już takie się pojawią , trzeba o nie dbać, dbac o przyjaciół, o dobrych chłopaków którzy są w każdym klubie! A ci co się boją odezwać żyją ciągle starym wczoraj, bo na nowe jutro nie maja odwagi!!!! AMEN!
https://www.facebook.com/kamila.wybranczyk

Lewy SieR/Rpowy
Posty: 311
Rejestracja: 16.01.2011, 18:25

Re: Legendarni kibole

Post autor: Lewy SieR/Rpowy » 19.09.2013, 19:47

https://www.facebook.com/kamila.wybranczyk

Ja pierdolę , ale uwędzony plastik.

Imo
Posty: 54
Rejestracja: 23.05.2010, 20:57

Re: Legendarni kibole

Post autor: Imo » 19.09.2013, 20:25

Haha. Szpilka wiedział jak ma na to odpowiedzieć, kulturalnie i bez napinki bo widział co by go za to czekało. A doskonale wie do czego zdolni są kibice Wisły, o nich można mówić wiele, ale oni się w tańcu nie p*******.Ale jego panna chyba nie zdanie sobie sprawy z kim chce "tańczyć"....

birkut
Posty: 66
Rejestracja: 20.12.2011, 22:38

Re: Legendarni kibole

Post autor: birkut » 19.09.2013, 20:56

a czy Szpilka nie był czasem przerzutem z Cracovii na Wisłę?

Kadm
Posty: 235
Rejestracja: 19.10.2008, 12:29

Re: Legendarni kibole

Post autor: Kadm » 19.09.2013, 22:00

Rozmowy o szpilce powinny być w temacie o znanych kibicach, a nie legendarnych. Bo mimo że daleko mi do Wisły, to jestem pewien że nikt go tam za legendarnego nie uważa i uważał nie będzie.
KibicŁKS pisze:A ja mam pytanie. Czy pzpn zmniejszy kare Widzewowi jeżeli zszyją flage i zwroca ja Legii??

mlody_kibic
Posty: 2349
Rejestracja: 05.03.2007, 14:30

Re: Legendarni kibole

Post autor: mlody_kibic » 19.09.2013, 23:17

Sami napisali, że nie wiedzą skąd się wziął to jaka miałaby być z niego legenda?
SEX, ALKOHOL, MORDOBICIE

joe
Posty: 20
Rejestracja: 08.08.2013, 17:31

Re: Legendarni kibole

Post autor: joe » 20.09.2013, 00:42

Normalny chłop, przez każdą ekipę przewija się setki takich na przestrzeni lat. Pojawiają się, pobiegają i znikają. Ten wyróżnia się tylko tym, że został zawodowym bokserem i można go oglądać w TV. Rozkminka o nim, w temacie o legendach to nieporozumienie.

shanti
Posty: 155
Rejestracja: 10.02.2013, 19:47

Re: Legendarni kibole

Post autor: shanti » 20.09.2013, 22:37

Wislak_Qn pisze:Canelo Ty jako fan cracovii nie powinieneś zabierać głosu w żadnej sprawie dotyczącej zasad bądz honoru bo twoja ekipa nigdy tego nie posiadała i posiadać nie będzie. Jak zarzucasz nam coś to weż się za swoje podwórko bo taki Szpila nie był w ekipie mocnych wrażen ani nie był osobą decyzyjną a wystarczyło to że hańbił nasze barwy i poniekąd się na nich wypromował. Kibice sąsiadki niestety nie widzą problemu jak ich poł ekipy biegało wczesniej za nimi z maczetami a teraz robią razem interesy i się spinają razem przy sektorze przyjezdnych w markecie na Kałuży. Można by tu wymieniać i rzucać z rękawa przykłady choćby z niedawna. W ręce Wiślaków wpada sektorówka, machajki i 150 puszek tuż przed derbami po pewnym czasie wzburzenie jak to możliwe i pojawia się oświadczenie wodzireja z gorszej strony błoń w które ciężko uwieżyć samym icką więc o czym my tu mówimy tolerujecie dalej waszych "opravców" którzy robią na was wałki i tylko piszą śmieszne oświadczenie bez pokrycia w praktyce. Już wczesniej po pewnym odkryciu było nagłaśniane że ultrasi judovii przycinają na swoich i są na to dowody. Nauczcie się rozwijać oprawy i rzucać konfetti bo nawet tego nie potraficie skoordynować.
wiesz to powiedz mi jedno w 2002 gdy graliscie z Lechem u siebie pamietna zadyma pod waszymi kasami jeden z waszej czolowki niejaki pan T stal sobie na sektorze X w zimowej czapce Arki toz obok ekipy Lechi hmmm nikomu to nie przeszkadzalo pare lat w stecz wasz szef pan M przebija sobie piatki i baluje razem z SZ z Cracovii tez wam to nie przeszkadza a nagle robicie jakies ultimatum gosciowi ktory jest bokserem dalej nosi i reklamuje wasz klub dzieki niemu w Wieliczce znowu Wisla poszla w gore widze ze wasz goru pan M nie za bardzo za tym miastem i kibicami przepada bo najpierw wygnal najlepszego goscia od was z wlck co powie kazdy pasiak pana CZ a teraz gdy szpilka robi wam tam reklame TRENUJ SZTUKI WALKI znowu dostaja kibice z wieliczki po lapach no ale coz idziecie z Cracovia leb w leb kto lepszy
"CHŁOPI"REYMONTA

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Legendarni kibole

Post autor: nrth » 20.09.2013, 22:51

Nie martw sie o nas i odrób lekcje z historii, przede wszystkim ta o panu rzekomym T w czapce Arki. bo nie był to żaden pan T a chodzenie w czapce było zartem z ledwo co skrojonym fantem.
Ale tak jak napisalem twoj post w trosce o Wisłe przypomina mi walke lisa i olejnik o dobre imie koscioła w Polsce.
Daj Wisle prowadzic swoja polityke i nie zamartwiaj sie o nia
za kim jestes?

shanti
Posty: 155
Rejestracja: 10.02.2013, 19:47

Re: Legendarni kibole

Post autor: shanti » 20.09.2013, 22:59

nie wierze pan nrth & rwd ten ktory mial juz dawno przejsc na zasluzona emeryture (nie udzielac sie w zadnym aspekcie) oj widze ze ciagnie wilka do lasu ale dobrze bo jeden z normalnych z WISLY na tym forum no ale polityka baletow pana M z SZ i to praktycznie sama gora z obu stron to troszku brzydko w stosunku do reszty ekipy coo jak myslisz nrth chyba ze inni nie maja nic do gadania
"CHŁOPI"REYMONTA

MR.X
Posty: 3
Rejestracja: 15.10.2011, 13:06

Re: Legendarni kibole

Post autor: MR.X » 21.09.2013, 02:36

przejrzałem cały temat....i dziwie się Wiślakom ... że nie wspomnieli o Joli Jarek ... Cześć jej pamięci...

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Legendarni kibole

Post autor: nrth » 21.09.2013, 08:19

shanti pisze:nie wierze pan nrth & rwd ten ktory mial juz dawno przejsc na zasluzona emeryture (nie udzielac sie w zadnym aspekcie) oj widze ze ciagnie wilka do lasu ale dobrze bo jeden z normalnych z WISLY na tym forum no ale polityka baletow pana M z SZ i to praktycznie sama gora z obu stron to troszku brzydko w stosunku do reszty ekipy coo jak myslisz nrth chyba ze inni nie maja nic do gadania
Dopisujesz sobie zbyt wiele rzeczy nie wiem skąd. Żeby ukrócic w tym temacie personalne wycieczki napiszę że nigdy nie napisze o zasłużonej emeryturze ani nigdy nie było mowy o jaichs enigmatycznych wszystkich aspektach. Gdy mnie trafiono i strasznie sie tm chwalono na rożnych forach napisałem prv do osoby z KSC ze nie kumam tej radosci na ogólnopolskich forach jakbyscie trafili jakąs wazna persone bo trafiliscie "emeryta". Reszta to nadinterpretacja. Swoja droga chcialbym zobaczyć statystyki wypowiadajacych sie tutaj osób: ilośc wyjazdów, ilośc lat na trybunahc, dokonania, stopien zaangazowania itp. Bo jak tylko coś napisze w newralgicznym temacie to sie zaczyna personalna jazda z powodu przeinaczonych jak widzę informacji. To chyba tyle, i tak za dużo w takim akurat temacie.
za kim jestes?

@C@b
Posty: 106
Rejestracja: 04.11.2013, 12:24

Re: Legendarni kibole

Post autor: @C@b » 06.11.2013, 14:33

Bosman [link]

Bajer
Posty: 23
Rejestracja: 19.11.2011, 22:30

Re: Legendarni kibole

Post autor: Bajer » 24.11.2013, 17:31

[M] pisze:Macie jakieś info o działalności braci Historyków z Motoru w jakich latach działali ??
również podpinam się pod tego posta, czasem się słyszało od starszych wspominki i chętnie bym poczytał

lospantalones
Posty: 110
Rejestracja: 24.08.2013, 00:49

Re: Legendarni kibole

Post autor: lospantalones » 24.11.2013, 18:27

Bajer pisze:
[M] pisze:Macie jakieś info o działalności braci Historyków z Motoru w jakich latach działali ??
również podpinam się pod tego posta, czasem się słyszało od starszych wspominki i chętnie bym poczytał[/quote

jeden nieżyje ,a drugi na codzień zajmuje sie innymi rzeczami

Bajer
Posty: 23
Rejestracja: 19.11.2011, 22:30

Re: Legendarni kibole

Post autor: Bajer » 24.11.2013, 18:57

tyle to ja wiem

KAJTEK(L)
Posty: 7
Rejestracja: 07.02.2014, 22:15

Re: Legendarni kibole

Post autor: KAJTEK(L) » 07.02.2014, 23:01

Miło poczytać te wpisy. przypomniałem sobie kilkunastu chłopaków niewidzianych od lat.
Nie wszystkich znałem ale o większości słyszałem. jeździłem po Polsce od 78 r. właściwie wszędzie
I tu ciekawostka : mimo przynależności klubowej (L)! kolegów mam tam gdzie wielkie wojny teraźniejsze. Ktoś niżej pytał o Czarnego z ŁKS-u . Mam z nim cały czas kontakt , przebywa na saksach u Hitlerowców i kibicuje Stutgartowi. Poznałem się z Darkiem w czasie awantury na dworcu PKP Katowice i tak zostało. Mieliśmy po 16-17 lat. Tak samo jak z Duffkiem z Lechii.
Jak mnie zobaczył kilkanaście lat temu w Nowy Dworze Maz to się zdziwił ,że tak się postarzałem.
Niestety było to nasze ostatnie spotkanie.
Wspominaliście Kibiców Arki- czy wiadomo coś o Pająku- pamiętam że był z niego numerant.
Pozdrawiam wszystkich 50 -latków z całej Polski . Tamte stare czasy już nie wrócą-niestety

whitey
Posty: 98
Rejestracja: 26.04.2013, 00:34

Re: Legendarni kibole

Post autor: whitey » 08.02.2014, 04:54

Jejku, Pajak... Raz gdzies kolo 81go, nie pamietam jaki to mecz ale napewno nie z Arka, wbil sie na srodek Zylety, pokazal robaczka i wypucowal sie kim byl. Siedzialem na tej samej lawce. Jedna z najwiekszych akcji kamikaze jaka widzialem, tym bardziej ze nie bylo czegos takiego jak ochrona wtedy. Troche go kontaktuje z Czestochowy tez. Charakter przez duze C.
Tak na marginesie, przelom lat 70/80 to bez zadnego wyjatku postacia numer 1 na szlaku byl wspominany tutaj Byku. Zreszta LKS najwiecej rozdawal i mial zgode z polowa Polski. Czy to nocny czy ranny, czy na Fabryczna, Niciarniana czy Kaliska, bez roznicy, zawsze mozna bylo sie spodziewac jego ekipy powitalnej minimum od Koluszek. Zwykle w tej kapocie zimowej ledwo sie miescil w przejsciach. Jeden taki moment szczegolnie pamietam, po meczu na Gwardii, male zamieszanie na przystanku, LKS ewakuluje sie to autobusu I Byku w drzwiach ostatni. Ten lancuch w jego reku byl zbyteczny, juz raczej mozna bylo tylko pomachac.

KAJTEK(L)
Posty: 7
Rejestracja: 07.02.2014, 22:15

Re: Legendarni kibole

Post autor: KAJTEK(L) » 08.02.2014, 11:31

Też pamiętam tą akcję z Pająkiem na Żylecie. Kilka tygodni później spotkaliśmy Go w pociągu do Opola na ligę. Co On robił i gdzie jechał nie pojmuję. Co do Byka to pamiętam to na Gwardii ale
oklep to dostali na hokeju - Byku też. W Częstochowie już Go znałem to pogadaliśmy sobie w przerwie. Co do tych zgód ŁKS-u to się trochę z nich śmiałem . Byku się chwalił że mają 13 zgód
w I lidze. Gadałem z Czarnym o tym kilkanaście lat później to też nie wiedział co powiedzieć.
Był przypadek że pojechałem do Łodzi na ŁKS- Lech bo już nie było przyjaźni.

KorbaZKS
Posty: 4
Rejestracja: 10.02.2014, 22:41

Re: Legendarni kibole

Post autor: KorbaZKS » 10.02.2014, 22:52

Andrzej z Stilonu.

jebać cenzure
Posty: 189
Rejestracja: 10.05.2013, 23:27

Re: Legendarni kibole

Post autor: jebać cenzure » 10.02.2014, 23:28

KorbaZKS pisze:Andrzej z Stilonu.
troche lipa nie wiedzieć że pisze się "ze Stilonu"

tigerodrawodzislaw
Posty: 25
Rejestracja: 28.01.2010, 15:38

Re: Legendarni kibole

Post autor: tigerodrawodzislaw » 22.02.2014, 03:56

Poszukuje informacji o kibicu Odry wodzislaw ps Cipik zmarlym tragicznie w jednostce wojskowej w ustce na poczatku lat 90 .kibic ten posiadal duze kontaktow miedzy innymi w Gdynia I Bytomiu

JL.
Posty: 32
Rejestracja: 22.06.2011, 16:02

Re: Legendarni kibole

Post autor: JL. » 13.03.2014, 15:33

Zmarł "Łysy", znana wśród kibiców Pasów osobowość, były prowadzący doping, który chyba większości będzie kojarzyć się ze starym stadionem i przyśpiewką "Ooooooooo Cracovio!".

Czy legendarna to postać - zależy pewnie dla kogo, ale na pewno znana i darzona przez znakomitą większość ogromną sympatią.

Spoczywaj w spokoju.

[link]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 129 gości