Zgody / Kosy/ Układy ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

-P-(FhZG)
Posty: 165
Rejestracja: 04.05.2007, 14:01
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: -P-(FhZG) » 16.08.2012, 21:54

TAZZ_STILON to raczej Ciebie/Was powinniśmy o to zapytać. 2 lata temu na powrocie z Katowic napada Was Chrobry w pociągu, potem spotykacie się na trasie, gdzie też nie było miło, po 2 latach im wybaczacie i przybijacie układ przy okazji popijawy lub zwykłego wspomagania się na meczu(dokładnie nie pamiętam), następnie przybijacie zgodę. Kilka lat wcześniej przybijacie układ z Chemikiem też bez szczególnej okazji. Pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz. Idąc Twoim tokiem rozumowania po tym jak zachowaliście się w Krzyżu to Chemik powinien Wam wybaczyć i ciągnąć ten układ dalej? Jak coś się nie układa tak jak to jest zamierzone to się to ucina, proste.
Ale co taki Ultras jak Ty może o tym wiedzieć :)
YELLOW-WHITE-GREEN



DreeS

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: DreeS » 16.08.2012, 23:16

Zagłębie Sosnowiec
Zgody-Legia Warszawa,BKS Stal Bielsko-Biała.
Uklady-
Kosy-Kluby z Górnego Śląska,Cracovia Kraków,Lech Poznan,Arka Gdynia.

Brunatny
Posty: 86
Rejestracja: 26.02.2007, 23:29
Lokalizacja: Belchatow/Londyn

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Brunatny » 16.08.2012, 23:20

a co z Olimpią Elbląg???
w bagnie mieszanych ras znam wartosc Swojej Krwi!!

InternetowyNapinacz
Posty: 16
Rejestracja: 01.08.2011, 23:10

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: InternetowyNapinacz » 16.08.2012, 23:24

WrażliwyAgresor pisze:W Czechowicach Podbeskidzie? To raczej stare dziadki, które sie nie identyfikują z barwami na co dzien i nie są widoczni na miescie. Bedący 'kibicami' tylko w dniu meczu. Tzw janusze.
Kumate chłopaki to tylko BKS.
Wiadomo, ze w internecie mozna mowic, ale jest kilkanascie osob z Podbeskidzia w Czechowicach-Dziedzicach o ktorych BKS doskonale wie i nie sa ta tzw. 'Janusze'.

Bez spiny.

DreeS

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: DreeS » 16.08.2012, 23:25

Jak ze zgodami Hutnika ?

Zapraszam do zapoznania sie z [link]

no name
Posty: 27
Rejestracja: 01.03.2007, 12:54

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: no name » 17.08.2012, 00:26

DreeS - a jak mogłeś zapomnieć jeszcze o Pogoni Sz.? skandal! Jak coś się jeszcze przypomni to pisz, czekamy:)

solojuve1234
Posty: 59
Rejestracja: 17.08.2012, 00:30

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: solojuve1234 » 17.08.2012, 00:40

speedwayfan pisze:Jak na chwilę obecną wygląda sytuacja w Sochaczewie?Kiedy byłem we wojsku w 1994 roku Widzewa były pojedyncze jednostki prawie niewidoczne na mieście i tylko Legia się liczyła.Czy coś się teraz zmieniło?
Było to juz tłumaczone w temacie fan cluby, bez napinki różnica jest taka, że jak Legia jedzie na mecz to zajmuje całe PKP i są głośne śpiewy zaś Widzew raczej po cichu kilkoma furami zmierza do Łodzi

colo84
Posty: 12
Rejestracja: 04.02.2010, 20:17

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: colo84 » 17.08.2012, 09:30

-P-(FhZG) pisze:TAZZ_STILON to raczej Ciebie/Was powinniśmy o to zapytać. 2 lata temu na powrocie z Katowic napada Was Chrobry w pociągu, potem spotykacie się na trasie, gdzie też nie było miło, po 2 latach im wybaczacie i przybijacie układ przy okazji popijawy lub zwykłego wspomagania się na meczu(dokładnie nie pamiętam), następnie przybijacie zgodę. Kilka lat wcześniej przybijacie układ z Chemikiem też bez szczególnej okazji. Pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz. Idąc Twoim tokiem rozumowania po tym jak zachowaliście się w Krzyżu to Chemik powinien Wam wybaczyć i ciągnąć ten układ dalej? Jak coś się nie układa tak jak to jest zamierzone to się to ucina, proste.
Ale co taki Ultras jak Ty może o tym wiedzieć :)
Człowieku co ty piszesz to że żeśmy przybili układ czy zgodę podczas zwykłego meczu to nie powinno cię to obchodzić(zresztą chyba was boli ta zgoda).Dla twojej wiedzy Katowice i druga scena nie były 2 lata temu a 4.Ważne że obie grupy dobrze się zgrały,a co było to już przeszłość.Wy też nie tak dawno laliście się młodymi składami z ZL ,a teraz się wąchacie.Więc jak masz coś do napisania to pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz.Tyle z mojej strony.ChG

King_Artur_1908y
Posty: 214
Rejestracja: 19.12.2008, 22:20

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: King_Artur_1908y » 17.08.2012, 13:14

BartekBP pisze:
TheSpecialOne pisze:Powie mi ktoś coś szerzej na temat znajomości/przyjaźni pomiędzy ŁKS-em a Realem Madryt?
Nie wykluczam, że ktoś już tutaj o tym pisał, ale rzeglądałem dużo poprzednich stron (ok. 50) i znaleźć nie mogłem, a szukanie w ciemno po 250 stronach ...
Proszę bez hejtu podejść do tematu. Jak komuś przeszkadza pisanie o tym tutaj, może zarzucić jakimś linkiem albo wysłać PW.
Znajomości dzięki Anderlechtowi.
Mylisz się :)

Znajomości na linii ŁKS-Real utrzymuje po kilkanaście osób od nas i z Realu z grupy Ultras Sur. Kontakty te utrzymują osoby głównie z kręgu NS. Zaczęły się one jakiś czas temu poprzez Resoviaka mieszkającego w Madrycie. Zresztą u nich (i ogólnie na zachodzie) nie istnieje coś takiego jak pojęcie zgód takich jak u nas.

Co do Anderlechtu to oficjalnie to jest układ na linii grup "Ultras ŁKS Łódź" i dwiema grupami Anderlechtu "Mauves Army'03" i "Purple Front" czyli jednego z fan-clubów Anderlechtu. Napisałem "oficjalnie", gdyż kontakty również utrzymują osoby nie należące do w/w grup.

Dzięki Anderlechtowi pojedyncze kontakty utrzymywane są także z przedstawicielami grupy "Cosa Nostra Lyon", czyli fanami Olimpic Lyon.

To wszystko odnośnie mniej lub bardziej oficjalnych kontaktów ŁKS-iaków z zagranicznymi ekipami.

tetes
Posty: 93
Rejestracja: 26.02.2007, 22:12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: tetes » 17.08.2012, 14:12

DreeS pisze:Zagłębie Sosnowiec
Zgody-Legia Warszawa,BKS Stal Bielsko-Biała.
Uklady-
Kosy-Kluby z Górnego Śląska,Cracovia Kraków,Lech Poznan,Arka Gdynia.
Jak masz j**** babole to nie wypowiadaj się w imieniu Kibiców Zagłębia.
Obrazek
Zagłębie Sosnowiec !!

ja-kibol
Posty: 33
Rejestracja: 07.05.2011, 16:47

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ja-kibol » 17.08.2012, 22:12

Z mojego regionu, a jestem nie w temacie, co łączy Mazur Pisz i ŁKS Łomża ?

WrażliwyAgresor
Posty: 261
Rejestracja: 26.08.2011, 15:43

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: WrażliwyAgresor » 17.08.2012, 22:51

InternetowyNapinacz pisze:
WrażliwyAgresor pisze:W Czechowicach Podbeskidzie? To raczej stare dziadki, które sie nie identyfikują z barwami na co dzien i nie są widoczni na miescie. Bedący 'kibicami' tylko w dniu meczu. Tzw janusze.
Kumate chłopaki to tylko BKS.
Wiadomo, ze w internecie mozna mowic, ale jest kilkanascie osob z Podbeskidzia w Czechowicach-Dziedzicach o ktorych BKS doskonale wie i nie sa ta tzw. 'Janusze'.

Bez spiny.

No jasne, bez spiny. Kilkanascie osób? Może jeszcze z tych "kumatych"? Kilkanascie osób to może maja na meczach. Nie p****** bo Podbeskidzia w Cz-Dz nie ma , a nawet jak są to sie nie wychylają wiec nie bede ich brał pod uwage. Może pare zwykłych tagów widziałem na murach, po śmietnikach . To zapewne oni, Ci " nie janusze" zrobili. Daj sobie spokój. W Cz-Dz tylko BKS ! A jak chcesz podyskutowac to zapraszam na PRIV.
Miłość nie za pieniądze, nie za zaszczyty. Za piękne chwile, których się nigdy nie zapomni, wspomnienia, które zostaną do końca, za kolegów, którzy staną murem.

makarski
Posty: 402
Rejestracja: 10.05.2010, 12:19

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: makarski » 18.08.2012, 09:52

Tu napisze, bo temat o FC zostal chyba wyjebany. Niech mi ktos kompetentny przedstawi aktywne FC Olimpii Elblag i Stomilu Olsztyn.

TAZZ_STILON
Posty: 293
Rejestracja: 27.02.2007, 10:16
Lokalizacja: Zachodnia Polska

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: TAZZ_STILON » 18.08.2012, 10:05

-P-(FhZG) pisze:TAZZ_STILON to raczej Ciebie/Was powinniśmy o to zapytać. 2 lata temu na powrocie z Katowic napada Was Chrobry w pociągu, potem spotykacie się na trasie, gdzie też nie było miło, po 2 latach im wybaczacie i przybijacie układ przy okazji popijawy lub zwykłego wspomagania się na meczu(dokładnie nie pamiętam), następnie przybijacie zgodę. Kilka lat wcześniej przybijacie układ z Chemikiem też bez szczególnej okazji. Pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz. Idąc Twoim tokiem rozumowania po tym jak zachowaliście się w Krzyżu to Chemik powinien Wam wybaczyć i ciągnąć ten układ dalej? Jak coś się nie układa tak jak to jest zamierzone to się to ucina, proste.
Ale co taki Ultras jak Ty może o tym wiedzieć :)
Jak nie dostrzegasz pewnych subtelnych roznic, to juz nie moj problem. A ultras to byl chyba komplement? Zwykly napinacz zza monitora ze mnie :)

makita
Posty: 38
Rejestracja: 17.09.2010, 21:24

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: makita » 18.08.2012, 12:04

Jak jest na linii:

Nida Pińczów - Unia Tarnów
Resovia - JKS

D.
Posty: 53
Rejestracja: 27.02.2007, 08:35
Lokalizacja: Pińczów, PL

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: D. » 19.08.2012, 20:07

Nida Pińczów - Unia Tarnów
Neutral. Natomiast podczas naszej wizyty w Tarnowie w okolice wejścia dla gości podbił Glinik Gorlice.

laurenceR
Posty: 24
Rejestracja: 19.06.2010, 15:28

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: laurenceR » 20.08.2012, 00:43

Powiedzcie jak wygląda sytuacja w miejscowości Łaziska Górne? Przejeżdżałem jakiś czas temu przez Łaziska i widziałem piękny wrzut Ruchu z Atletico.

Duszek
Posty: 107
Rejestracja: 28.04.2012, 15:45

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Duszek » 20.08.2012, 03:01

Łaziska to mocny FC Atletico, a ze trzymaja sie z Ruchem to zrobili taki graf pewnie

W********** stad juz szybciutko małolat i nie wracaj

Twoje_zdrowie
Posty: 19
Rejestracja: 26.03.2012, 12:14

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Twoje_zdrowie » 20.08.2012, 08:04

ja-kibol pisze:Z mojego regionu, a jestem nie w temacie, co łączy Mazur Pisz i ŁKS Łomża ?
układ o nie agresję łączy te dwie pacanowe ekipy, badylarzu !

laurenceR
Posty: 24
Rejestracja: 19.06.2010, 15:28

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: laurenceR » 20.08.2012, 08:17

Duszek pisze:Łaziska to mocny FC Atletico, a ze trzymaja sie z Ruchem to zrobili taki graf pewnie

W********** stad juz szybciutko małolat i nie wracaj
Dzięki za info ale kogo Ty z tym tekstem wyskakujesz ?

Mario_Stomil
Posty: 505
Rejestracja: 04.03.2007, 11:39

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Mario_Stomil » 20.08.2012, 18:06

makarski pisze:Tu napisze, bo temat o FC zostal chyba wyjebany. Niech mi ktos kompetentny przedstawi aktywne FC Olimpii Elblag i Stomilu Olsztyn.
Jeśli chodzi o Stomil to na pewno:
- Olsztynek,
- Nidzica,
- Ostróda,
- Szczytno,
- Morąg,
- Mrągowo,
- Pasym,
- Pasłęk,
- Dobre Miasto,
- Rybno,
- Kieźliny/Dywity,
- Barczewo
Wszystkie aktywnie uczestniczą w ruchu kibicowskim na Stomilu, jest też trochę ludzi na emigracji a konkretniej w UK.
Obrazek

mjRTS
Posty: 48
Rejestracja: 27.02.2007, 16:24
Lokalizacja: Z czerwonej krainy.

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: mjRTS » 20.08.2012, 21:59

Mario_Stomil pisze:
makarski pisze:Tu napisze, bo temat o FC zostal chyba wyjebany. Niech mi ktos kompetentny przedstawi aktywne FC Olimpii Elblag i Stomilu Olsztyn.
Jeśli chodzi o Stomil to na pewno:
- Olsztynek,
- Nidzica,
- Ostróda,
- Szczytno,
- Morąg,
- Mrągowo,
- Pasym,
- Pasłęk,
- Dobre Miasto,
- Rybno,
- Kieźliny/Dywity,
- Barczewo
Wszystkie aktywnie uczestniczą w ruchu kibicowskim na Stomilu, jest też trochę ludzi na emigracji a konkretniej w UK.
Z ciekawości. Jest jakieś miasto, w którym można spotkać Was i Olimpię Elbląg?

Mario_Stomil
Posty: 505
Rejestracja: 04.03.2007, 11:39

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Mario_Stomil » 20.08.2012, 22:06

Tak, jest to Pasłęk.
Obrazek

A.M.D.G.
Posty: 215
Rejestracja: 30.07.2011, 23:02

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: A.M.D.G. » 20.08.2012, 23:11

Mario_Stomil pisze:Tak, jest to Pasłęk.
Zdaje się, że kiedyś na Stomil jeździł ktoś z Radomska, potwierdzisz?
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

emS
Posty: 125
Rejestracja: 23.12.2008, 01:13

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: emS » 20.08.2012, 23:48

A.M.D.G. pisze:
Mario_Stomil pisze:Tak, jest to Pasłęk.
Zdaje się, że kiedyś na Stomil jeździł ktoś z Radomska, potwierdzisz?
Potwierdzam.
[link]

barmanek845
Posty: 133
Rejestracja: 08.11.2010, 13:04
Lokalizacja: Polska

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: barmanek845 » 21.08.2012, 12:29

Mario_Stomil pisze:
makarski pisze:Tu napisze, bo temat o FC zostal chyba wyjebany. Niech mi ktos kompetentny przedstawi aktywne FC Olimpii Elblag i Stomilu Olsztyn.
Jeśli chodzi o Stomil to na pewno:
- Olsztynek,
- Nidzica,
- Ostróda,
- Szczytno,
- Morąg,
- Mrągowo,
- Pasym,
- Pasłęk,
- Dobre Miasto,
- Rybno,
- Kieźliny/Dywity,
- Barczewo
Wszystkie aktywnie uczestniczą w ruchu kibicowskim na Stomilu, jest też trochę ludzi na emigracji a konkretniej w UK.

1 osoba to wg mnie nie fan club. Chociaż posiada sporą flagę miejscowości.

Przemo RKS
Posty: 129
Rejestracja: 26.02.2007, 19:24
Lokalizacja: Radomsko

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Przemo RKS » 21.08.2012, 17:45

barmanek845 pisze:
Mario_Stomil pisze:
makarski pisze:Tu napisze, bo temat o FC zostal chyba wyjebany. Niech mi ktos kompetentny przedstawi aktywne FC Olimpii Elblag i Stomilu Olsztyn.
Jeśli chodzi o Stomil to na pewno:
- Olsztynek,
- Nidzica,
- Ostróda,
- Szczytno,
- Morąg,
- Mrągowo,
- Pasym,
- Pasłęk,
- Dobre Miasto,
- Rybno,
- Kieźliny/Dywity,
- Barczewo
Wszystkie aktywnie uczestniczą w ruchu kibicowskim na Stomilu, jest też trochę ludzi na emigracji a konkretniej w UK.

1 osoba to wg mnie nie fan club. Chociaż posiada sporą flagę miejscowości.
To samo dotyczy się Radomska czy tam dotyczyło.
RKS RADOMSKO ULTRAS

Olsztynianin
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 210
Rejestracja: 02.03.2007, 13:09

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Olsztynianin » 23.08.2012, 04:17

Mniejsze grupki przyjezdzaja takze m.in. z Gizycka, Bartoszyc, Lidzbarka Warminskiego, Spychowa czy wielu innych miejscowosci, ale najbardziej aktywne sa te ktore wymienil Mario. A wiecej o fc mozna przeczytac na stomilowcy.prv.pl w dziale Fan Cluby. Jedno jest pewne, ze WiM to glownie Stomil jesli chodzi o FC. "Wiele miast- jeden klub"

altgr
Posty: 309
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: altgr » 23.08.2012, 08:09

Odnosnie Radomska :
Z tego co pamietam to bylo kilka osob, nie wiem czy nie jakas rodzina co wyemigrowala z Olszytna czy jakiegos fc. Nawet typki z Widzewa ich kojarzyli to mowili, ze bylo/jest to kilka osob. Nie wiem skad pomysl obecnie, ze juz tylko jedna ?
ŁKS Łódź Polska !

Twoje_zdrowie
Posty: 19
Rejestracja: 26.03.2012, 12:14

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Twoje_zdrowie » 23.08.2012, 13:54

Olsztynianin pisze:Mniejsze grupki przyjezdzaja takze m.in. z Gizycka, Bartoszyc, Lidzbarka Warminskiego, Spychowa czy wielu innych miejscowosci, ale najbardziej aktywne sa te ktore wymienil Mario. A wiecej o fc mozna przeczytac na stomilowcy.prv.pl w dziale Fan Cluby. Jedno jest pewne, ze WiM to glownie Stomil jesli chodzi o FC. "Wiele miast- jeden klub"
hehe wielki Stomil pofantazjował :)

Giżycko - sporo tam jeżdzi osób na Jagę :)
Bartoszyce - miejscowi za Legią :) i jest to pustynia kibicowska wogóle nie kumata :)
Lidzbark - trochę lepiej niż Bartoszyce ale raczej Legia :)

Warmia i Mazury jest kilka ekip:
Ełk - silny FC Jagi
Pisz, Biała Piska - Mazur, FC Lechii
Olecko - Jaga, Wigry, Legia ... :)
Kętrzyn - Granica
Gołdap, Węgorzewo - Wigry, Jaga

napewno Stomil ma silne FC w Sczytnie, Ostródzie, Olsztynku, Nidzicy

ale trzeba pamiętać, że jest tam jescze Jeziorak i Olimpia Elbląg, napewno nie takie ciekawe województwo jak Podkarpackie ale jest kilka ekip :)

Łowca
Posty: 171
Rejestracja: 21.09.2010, 21:43

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Łowca » 23.08.2012, 15:37

altgr pisze:Odnosnie Radomska :
Z tego co pamietam to bylo kilka osob, nie wiem czy nie jakas rodzina co wyemigrowala z Olszytna czy jakiegos fc. Nawet typki z Widzewa ich kojarzyli to mowili, ze bylo/jest to kilka osob. Nie wiem skad pomysl obecnie, ze juz tylko jedna ?
Tak? to powiedz mi gdzie jest te kilka osób bo ja ich nigdy nie widziałem np. typów z Legii kojarzę. Więc ja teraz się przeprowadzam do innego miasta i robię sobie flagę fc. Śmieszne

Madagaskar
Posty: 206
Rejestracja: 16.09.2010, 18:10

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Madagaskar » 23.08.2012, 20:13

Jest to rodzina która kiedys mieszkała w Olsztynie a przeprowadziła się do Radomska z czego jedna osoba zrobiła sobie flage.
To mój sąsiad to FC do jest z Gdańska.

altgr
Posty: 309
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: altgr » 23.08.2012, 21:23

Łowca pisze:
altgr pisze:Odnosnie Radomska :
Z tego co pamietam to bylo kilka osob, nie wiem czy nie jakas rodzina co wyemigrowala z Olszytna czy jakiegos fc. Nawet typki z Widzewa ich kojarzyli to mowili, ze bylo/jest to kilka osob. Nie wiem skad pomysl obecnie, ze juz tylko jedna ?
Tak? to powiedz mi gdzie jest te kilka osób bo ja ich nigdy nie widziałem np. typów z Legii kojarzę. Więc ja teraz się przeprowadzam do innego miasta i robię sobie flagę fc. Śmieszne

c*** mnie obchodzi sytuacja w Radomsku.
Kolega pod toba wyjasnil sytuacje i potwierdzil dokladnie moje slowa. Dla mnie to nie byl, nie jest i nigdy nie bedzie zadnej fc Stomilu !
Ogolem troche lat do tylu glosno o tym bylo, wiec wiele osob znalo ta sytuacje.
ŁKS Łódź Polska !

barmanek845
Posty: 133
Rejestracja: 08.11.2010, 13:04
Lokalizacja: Polska

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: barmanek845 » 24.08.2012, 15:57

no ale najlepiej zaliczać do fan clubów po 1-2 osoby z miejscowości :) lista FC wtedy lepiej wygląda

ST1971
Posty: 75
Rejestracja: 01.04.2012, 11:25

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ST1971 » 25.08.2012, 21:00

Ostatnio pojawilo sie info o FC Zaglebia Lubin w Walbrzychu, moi znajomi z W-cha poinformowali mnie o kilku typach ( januszach ) , jednak gdzies na forach Zaglebiacy zarzekali sie ze jest to kilknascie osob.

Z gory dzieki za info
"...ludziom trzeba od podstaw wpajać, że GKS TYCHY jest najważniejszy..." Krzysztof Bizacki

informatorZL
Posty: 12
Rejestracja: 06.07.2007, 12:43

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: informatorZL » 25.08.2012, 21:40

Nie mamy fc w Walbrzychu. Jest kilka osob jezdzacych na wyjazdy z okolic Walbrzycha ale nie jest to poki co fc. Aktualnie mamy fc w Bolesławcu, Chocianowie, Chojnowie, Górze, Gryfowie Śląskim, Lubaniu, Lwówku Śląskim, Niechlowie, Polkowicach, Prochowicach, Przemkowie, Rudnej, Rzeczycy, Strzegomiu, Szprotawie, Ścinawie, Świdnicy, Wschowie, Złotoryi.

etransbus
Posty: 20
Rejestracja: 15.01.2011, 21:39

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: etransbus » 25.08.2012, 22:14

Ta jasne, a największy fc to macie we Wrocławiu, jak się uczyć przyjeżdżacie.

jebaka_
Posty: 95
Rejestracja: 01.03.2007, 15:32

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: jebaka_ » 26.08.2012, 03:43

etransbus pisze:Ta jasne, a największy fc to macie we Wrocławiu, jak się uczyć przyjeżdżacie.
Wiesz, to działa podobnie jak "wykształciuchy z Zawiszy" w Toruniu. Nikt rozsądny nie liczy tego raczej.

problemator
Posty: 103
Rejestracja: 24.03.2011, 21:01

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: problemator » 26.08.2012, 10:15

Skoro już temat Fan Clubów na Warmii i Mazurach to przypomnę że Jeziorak też ma kilka Fan Clubów. Głównie w naszym regionie ale jest. Działdowo, Kisielice, Susz, Rybno (i nasz FC mimo iż nie posiada flagi to więcej ludzi niż rywala z Olsztyna ;) ) jest jeszcze nowy Fan Club który składa się z kilku miejscowości na zachód od miasta ale póki co jest na etapie ogarniania się i wychodzi im to coraz lepiej, z pewnością usłyszycie o nim wkrótce.

A co do FC Olimpii Elbląg można by się dowiedzieć w przybliżeniu jak liczbowe są wasze Fan Cluby w Braniewie i Pasłęku?
Obrazek

pijany powietrzem
Posty: 544
Rejestracja: 02.03.2010, 23:58

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: pijany powietrzem » 26.08.2012, 10:40

co to za MKS Orzeł?
[link]

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Katun, kce, takietamkonto i 156 gości