www.warhouse.pl

Zgody / Kosy/ Układy ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

trzydwajedenzero
Posty: 40
Rejestracja: 06.07.2011, 22:50

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: trzydwajedenzero » 05.08.2012, 01:30

piter pisze:a Ty wiesz człowieku co to jest UKŁAD????
Czyli jest coś na rzeczy, jest układ???
Mam gdzieś te rozkminki, ale czy nie jest to dość specyficzne, że Kotwica układa się z Bałtykiem (wcześniej) a teraz ze Stalą jednocześnie będąc pro Legijna. wiem, wiem zaraz będzie że Kotwa to Kotwa, a e(L)zgredos to co innego. Wiadomo może tak być tylko jak będąc daną osobą (człowiekiem) można być taki dwulicowcem, bo przecież Kotwica jak i ELzgredos to w 90% te same osoby (nie mówię o młodych). Dla mnie to dość specyficzna sprawa. Może kołobrzeżanie wypowiedzą się na ten temat.



trzydwajedenzero
Posty: 40
Rejestracja: 06.07.2011, 22:50

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: trzydwajedenzero » 05.08.2012, 01:37

trzydwajedenzero pisze:
piter pisze:a Ty wiesz człowieku co to jest UKŁAD????
a jeszcze niecały miesiac temu czytaliśmy tak:

hfK pisze:No no za to Wy zawsze jestescie ogarnieci. Ja nie rozumiem pewnej rzeczy Stilon puszcza w obieg informacje zaraz po otwarciu stadionu Stali ze widza osoby z Kotwicy, to teraz Wam wyjasnie nie bylo tam nikogo z Kotwy,a odnosnie meczu z Gryfem to zapewne ktos znowu puscil farmazon nad ktorym parenascie ekip ma rozkmine.Mamy wyjebane na jakies ploty a jesli juz cos to bysmy pisali oficjalnie. A wiec niech Stilon dalej sobie zyje w przekonaniu ze Stal to Kotwica. A i jeszcze co do turnieju to trzymaj sie swojej odpowiedzi Stilonowcu.
A więc przekonania stilonowca nie były z d*** wzięte

zawodowiec

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: zawodowiec » 05.08.2012, 12:08

RzK pisze:
zawodowiec pisze:Mógłby mi ktoś opisać jak pod względem kibicowskim kształtuje się Działdowo?
Mógłbyś napisać co to ma wspólnego z tym tematem ?
Zamiast cwaniakować pokaż lepszy temat ku temu.

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Viclav » 05.08.2012, 12:38

Viclav pisze:Jaka jest geneza kos Motor - Lechia i Kotwa - Flota?
Podbijam
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

RzK

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: RzK » 05.08.2012, 12:45

zawodowiec pisze:
RzK pisze:
zawodowiec pisze:Mógłby mi ktoś opisać jak pod względem kibicowskim kształtuje się Działdowo?
Mógłbyś napisać co to ma wspólnego z tym tematem ?
Zamiast cwaniakować pokaż lepszy temat ku temu.
http://kibice.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=10899
http://kibice.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=11318

Artie Bucco
Posty: 42
Rejestracja: 30.03.2012, 11:53

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Artie Bucco » 05.08.2012, 12:50

Otworzyć temat Fan Cluby i będzie po sprawie
Obrazek

hfK
Posty: 227
Rejestracja: 27.06.2007, 21:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: hfK » 05.08.2012, 13:29

trzydwajedenzero pisze:
piter pisze:a Ty wiesz człowieku co to jest UKŁAD????
Czyli jest coś na rzeczy, jest układ???
Mam gdzieś te rozkminki, ale czy nie jest to dość specyficzne, że Kotwica układa się z Bałtykiem (wcześniej) a teraz ze Stalą jednocześnie będąc pro Legijna. wiem, wiem zaraz będzie że Kotwa to Kotwa, a e(L)zgredos to co innego. Wiadomo może tak być tylko jak będąc daną osobą (człowiekiem) można być taki dwulicowcem, bo przecież Kotwica jak i ELzgredos to w 90% te same osoby (nie mówię o młodych). Dla mnie to dość specyficzna sprawa. Może kołobrzeżanie wypowiedzą się na ten temat.
Temat Stali został poruszony i wyjaśniony kilka stron wstecz. Odnośnie prolegijności Kotwicy - nie jesteśmy prolegijni, dlatego może powstało osobne ELzgredos - głównie starszyzna od nas, żyją Legią od lat 90 tych i jeszcze wcześniej. Skąd Ty wziąłeś te 90% ? Skoro na Kotwicy rządzą młodzi? Jest kilka osób starszych, które działają i działać będą aktywnie na Kotwicy i śmigają na Legię, ale te osoby można zliczyć na palcach jednej ręki, a nie w takim rozrzucie jak podałeś. Kotwica jest niezależną ekipą.

Haxior
Posty: 51
Rejestracja: 22.04.2011, 22:24

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Haxior » 05.08.2012, 14:45

hfK pisze:
trzydwajedenzero pisze:
piter pisze:a Ty wiesz człowieku co to jest UKŁAD????
Czyli jest coś na rzeczy, jest układ???
Mam gdzieś te rozkminki, ale czy nie jest to dość specyficzne, że Kotwica układa się z Bałtykiem (wcześniej) a teraz ze Stalą jednocześnie będąc pro Legijna. wiem, wiem zaraz będzie że Kotwa to Kotwa, a e(L)zgredos to co innego. Wiadomo może tak być tylko jak będąc daną osobą (człowiekiem) można być taki dwulicowcem, bo przecież Kotwica jak i ELzgredos to w 90% te same osoby (nie mówię o młodych). Dla mnie to dość specyficzna sprawa. Może kołobrzeżanie wypowiedzą się na ten temat.
Temat Stali został poruszony i wyjaśniony kilka stron wstecz. Odnośnie prolegijności Kotwicy - nie jesteśmy prolegijni, dlatego może powstało osobne ELzgredos - głównie starszyzna od nas, żyją Legią od lat 90 tych i jeszcze wcześniej. Skąd Ty wziąłeś te 90% ? Skoro na Kotwicy rządzą młodzi? Jest kilka osób starszych, które działają i działać będą aktywnie na Kotwicy i śmigają na Legię, ale te osoby można zliczyć na palcach jednej ręki, a nie w takim rozrzucie jak podałeś. Kotwica jest niezależną ekipą.



No to napisz jak jest z ta Stala raz a dobrze zeby potem nie bylo znowu rozkminek na ten temat...



A tak ogolnie czytajac twoje wypowiedzi to mozna stwierdzic ze w Kołobrzegu jak i Kotwicy jest cyrka na kółkach,wasze zgody od jakiegos czasu was gonia i tak juz zostaliscie sami,macie podzialy w ekipie na Elzgredos co chodza na Kotwice jak i Legie a jak jedziecie pod Szczecin to Pogon na was sie ustawia gdzie jakis czas temu bardzo dobrze z nimi zyliscie....

rpk
Posty: 63
Rejestracja: 14.02.2010, 12:12

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: rpk » 05.08.2012, 16:56

[

widze kolego że jestes poza tematem.. jak byś dobrze się ogarnął to byś wiedział że to Kotwica podziękowała bałtykowi za zgode... a podziałów zadnych nie ma, bo elzredos dalej chodzi na Kotwice, ale oni juz mniej udzielają sie pod wzgledem zgód układów itp, chodzą na mecz, jeżdżą tez na wyajzdy... a co do Pogoni i Kotwicy to jednak jesteś słabo zorientowany...

może pochwal się z jakiej ty ekipy jesteś?

szturmem

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: szturmem » 07.08.2012, 17:09

to jak jest teraz między Pogonią a Kotwicą ? i czemu piszesz nazwę Bałtyk z małej litery,jakieś spięcie z byłą zgodą?

rpk
Posty: 63
Rejestracja: 14.02.2010, 12:12

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: rpk » 07.08.2012, 20:10

zwykła literówka...

trzydwajedenzero
Posty: 40
Rejestracja: 06.07.2011, 22:50

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: trzydwajedenzero » 08.08.2012, 00:02

Nie mnie mieszać się miedzy wódkę a zakąskę, ale na przestrzeni powiedzmy 15 lat spraw Kotwicy uległa diametralnemu wywróceniu. Z kolesiostwa Pogoni i Legii (stara gwardia) poczuli sympatie ku Bałtykowi i Pogoni Lębork (znajomości na kadrze chyba za bardzo wzięły priorytet niż sprawy klubowe). Nie mnie to oceniać czy to Kotwa zrywa zgody czy tez inni się na Kotwę wypinają, bo w tym co napiszę poniżej jest to i tak mało ważne. kotwa wypina się na Pogoń i po częsci na Legię. Lębork po czasie się odłancza i po nim Bałtyk. Przy okazji Kotwę olewa Wielim i co dziwne ich FC Karlino. Kotwa zostaje sama. Raptem to 10-15 lat a jak młodzi potrafią napierdolić w ekipie! I nie chodzi tu o to, żebym sie do Kotwy dopierdalał, a le o to jak zmiennym mozna być na przestrzeni 15 lat.
Inna sprawa, ze Kotwa od zawsze była FC Legii a przejęcie przez młodych - starych zmusiło do e(L)zgredowania i "niby" odciecia sie jako Kotwica.
wiem p*******, jestem stary :) ale ja tak to widzę

LukaszKI

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: LukaszKI » 08.08.2012, 01:33

Nie chce sie tutaj napinac ale...
Kotwico zejdzcie na ziemie:)Chyba kazdy wie gdzie byliscie,jak zgody wspomagaliscie,a teraz druga strone piszecie ze to Wy podziekowaliscie Baltykowi.Zbierzecie sie raz do roku,pojedziecie gdzies i gracie taka bande na tym forum ze glowa boli.troche rozsadku zycze.Poprostu Baltyk do Was nie pasowal.tak samo jak chcieliscie ukladu z Leborkiem,a oni Was zlali.I nie pisz ze tak nie bylo,bo wiem to z dobrego zrodla.Moge Ci podac nawet date kiedy was zlali.Bałtyk do Was jezdzil w miejszych lub wiekszych liczbach,a Wy raz pojechaliscie do nich w 9 osob do sezonu i na tym sie skonczylo wspomaganie.A teraz piszecie "to my podziekowalismy Baltykowi"Kim Wy jestescie?:)Kto mial z Wami do czynienia to wiedza dokladnie.Moze czas puokaze i wrocicie w laski Pogoni Szczecin.Oczywiscie bez napinki.Pisze to co zaobserowalem z boku i tyle.Najwiecej Was na internecie:)

LukaszKI

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: LukaszKI » 08.08.2012, 01:46

Nie moge edytowac,wiec napisze jeszcze jedna sprawe.Co roku z synem jestem w Kolobrzegu na wakacjach.W tym tez byłem.Akurat zbieglo sie to w czasie kiedy graliscie z Warta Poznan.Postanowilem ze sobie pojde zobaczyc.Jestescie w czolowce,ale napinaczy bez koszulek wydziaranych w jakies buble na ciele,a chuliganow to mozecie ogladac tylko na filmikach z ustawek Lecha Poznan czy Legii Warszawa.Mam nadzieje,ze pokazecie ze sie mylilem i chociaz w nowym sezonei zaliczycie 3 wyjazdy odlegle o 200 km od kolobrzegu.Bo ciagle Wam sie cos przydaza,a to kierowca,a to pociag nie pojechal,a to policja zabronila.Pozdrawiam i zycze troche powagi.
Lukasz

pedro88
Posty: 14
Rejestracja: 19.03.2012, 15:35

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: pedro88 » 08.08.2012, 11:02

Kotwa zawsze wyżej srała niż dupe miała. Wypieła sie na Pogon wybierajac Baltyk za co pozalowala w krotkim czasie, a niestety Bałtyk nigdy ich nie mial w powazaniu tak jak Pogon L. czy nawet Cartusie i przez swoje wybory zostali sami.
Całe życie pod dyktando barw

hfK
Posty: 227
Rejestracja: 27.06.2007, 21:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: hfK » 08.08.2012, 12:24

Hahaha ja p******* sami znawcy się odezwali. Coś jeszcze dodacie?

P.s 1 Łukaszu trzeba było podejść i powiedzieć to na meczu, a nie wylewać swoje napinatorskie żale na kibice.net, to chyba tylko świadczy o Tobie...
P.s 2 Zmiana pokoleń na Kotwicy zrobiła wielkie zmiany , których nie żałujemy .
P.s 3 Czekamy na kolejne newsy. Pozdrawiamy

tomaa33
Posty: 36
Rejestracja: 05.10.2009, 19:24

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: tomaa33 » 08.08.2012, 13:11

hfK pisze:Hahaha ja p******* sami znawcy się odezwali. Coś jeszcze dodacie?

P.s 1 Łukaszu trzeba było podejść i powiedzieć to na meczu, a nie wylewać swoje napinatorskie żale na kibice.net, to chyba tylko świadczy o Tobie...
P.s 2 Zmiana pokoleń na Kotwicy zrobiła wielkie zmiany , których nie żałujemy .
P.s 3 Czekamy na kolejne newsy. Pozdrawiamy




Spokojnie nie denerwuj sie,ludzie pisza to co widza,od tego jest wlasnie forum zeby dyskutowac...A co do nastepnych Newsow to juz niedlugo rusza sezon w 3 lidze oraz wasz pierwszy wyjazd do Gdanska i kolejne kolejne....A po rundzie wtedy bedzie mozna dyskutowac czy mieliscie dobre wyjazdy czy tylko jezdziliscie tam gdzie blisko i bezpiecznie,bo nie ma co robic szmu i sie podniecac jak sie pojedzie raz w sezonie w 200 osob do Drawska i proponowac jeszcze walke ekipie ktora na swoim meczu robi mlyn z 20 osob a na wyjazdy nie jezdza,w swojej lidze macie tyle ekip ze bez problemu ktos by sie znalazl inny....Bez spinki...

LukaszKI

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: LukaszKI » 08.08.2012, 14:58

hfK pisze:Hahaha ja p******* sami znawcy się odezwali. Coś jeszcze dodacie?

P.s 1 Łukaszu trzeba było podejść i powiedzieć to na meczu, a nie wylewać swoje napinatorskie żale na kibice.net, to chyba tylko świadczy o Tobie...
P.s 2 Zmiana pokoleń na Kotwicy zrobiła wielkie zmiany , których nie żałujemy .
P.s 3 Czekamy na kolejne newsy. Pozdrawiamy


Nie dziwie sie ze po jakims czasie Kadluby woleli jechac wspomoc swoj FC w Kartuzach niz Was w tym samym czasie w Koscierzynie.Odjebaliscie krzywy numer Kadlubom.Taki macie poziom tak jak ktos napisał ze d*** macie wyzej niz sracie.Pierwszy macie Gdansk tez ktos napisal.Moze pojedziecie,chyba ze Wam autokar nie wypali,albo pociag nie przyjedzie.Tylko telefonow nie powylaczajcie.Po za tym całe zycie na farmazonie,nawet zgody okradaliscie.Kazda zgoda u Was konczyla sie z jakas afera.Jak juz nikt nie bedzie chciał z Wami sie ukladac to dajcie znac,mozecie zostac naszym Fan Clubem.
Łukasz

szturmem

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: szturmem » 08.08.2012, 15:16

jaki to Kotwica odjebała krzywy numer kadłubom ? jak wiesz to pisz a nie dajesz słowa bez pokrycia , kadłuby tak samo nie wspierali w super liczbach Kotwicy , poza tym to Kotwica zerwała zgodę z Bałtykiem a nie na odwrót . hfK piszesz że nie żałujecie tych zmian ale kto nie żałuje? chyba tylko Wy młodzi , bo starzy chyba mają trochę inne zdanie.

LukaszKI

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: LukaszKI » 08.08.2012, 15:32

W d**** mam to jak ich wpomagał Bałtyk i na odwrot.Sami sie z tego rozliczajcie miedzy soba.Nikt z Wami nie bedzie sie chcial ukladac,kazdy kto Was pozna wyrabia sobie odpowiednie zdanie.farmazoniarze,oszusci i ekipa napinaczy.Jedyna ekipa ktora zawsze ma rozladowane telefony,zawsze ma telefony w naprawie.Stara Kotwa oficjalnie mowie ze sie juz nie wpierdalaja i mlodzi przejeli wladze.Sami mowia ze d*** Was swedza.A to co odjebali Bałtykowi?HFK pochwal sie.
Lukasz

szturmem

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: szturmem » 08.08.2012, 16:33

nie wiem co niby Kotwa zrobiła Bałtykowi skoro tak to Bałtyk powinien zerwać sztamę a nie na odwrót , warto również dodać że Kotwica pomagała kilka miesięcy temu w ustawce kadłubów z Elaną Toruń , przegraną co prawda po kilkunastu sekundach ale Kotwa reprezentowała Bałtyk w tej walce.

piter
Posty: 327
Rejestracja: 26.02.2007, 19:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: piter » 08.08.2012, 16:35

Kotwica nigdy nie była fan clubem żadnej ekipy i nigdy nie będzie...

łukaszKI z jakiej ekipy jesteś że mamy być waszym FC co?????

i o jakiej starej Kotwie mówisz że się nie wpierdala???

nie wiesz jakie układy w Kg panują a siejesz ferment...


ps. zresztą już kiedyś ktoś pisał że Kotwicy nie ma, wiec po c*** piszecie o nas jak nas nie ma, wpiszcie Kotwice to ekip umarłych i tyle ...

LukaszKI

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: LukaszKI » 08.08.2012, 17:10

Piter i HFK jestescie tacy zajebisci ze Pogon Lebork sie z Was smiala jak do nich pucowaliscie.Tylko ze oni Was doskonale juz znali i dlatego pogonili w c*** odrazu.Nie chcieli z wami miec nic wspolnego.A reszte pokaze przyszlosc.Tylko telefonu nie wylaczajcie.
Lukasz

Answer
Posty: 15
Rejestracja: 16.07.2010, 21:48

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Answer » 08.08.2012, 18:10

co tam u Krecika slychac? szykuje sie na sezon? :))) wlasna ekipę sprzedawac za 100 czy 200 zl...

Michał***24
Posty: 163
Rejestracja: 23.05.2010, 15:47

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Michał***24 » 08.08.2012, 18:29

Nie jestem z Kołobrzegu ale co ty ciągle z tym telefonem? piszesz piszesz ale przyznać sie nie chcesz skąd jesteś podejrzewam że twoja ekipa przynajmniej klika razy też nie odebrała tylko i co z tego że nie kibicują już Pogoni czy Legii mają swój klub w swoim mieście i jemu kibicują i chwałą im za to a nie jak w nie jednych miastach wcale nie małych trzeba jezdzić i być czyimś F.C gdzie mogli by tworzyć ekipę na własnym podwórku.

WPK

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: WPK » 08.08.2012, 20:57

Ludzie za bardzo żyją tym co się dzieje tu, nie macie nawet pojęcia jak jest naprawdę więc ogarnijcie się z Kotwicą chyba wcale nie jest tak źle hehe

Zresztą ważne że zainteresowane strony wiedzą co i jak

buakaw pramuk
Posty: 215
Rejestracja: 08.12.2011, 18:26

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: buakaw pramuk » 08.08.2012, 21:28

trzydwajedenzero pisze:Nie mnie mieszać się miedzy wódkę a zakąskę, ale na przestrzeni powiedzmy 15 lat spraw Kotwicy uległa diametralnemu wywróceniu. Z kolesiostwa Pogoni i Legii (stara gwardia) poczuli sympatie ku Bałtykowi i Pogoni Lębork (znajomości na kadrze chyba za bardzo wzięły priorytet niż sprawy klubowe). Nie mnie to oceniać czy to Kotwa zrywa zgody czy tez inni się na Kotwę wypinają, bo w tym co napiszę poniżej jest to i tak mało ważne. kotwa wypina się na Pogoń i po częsci na Legię. Lębork po czasie się odłancza i po nim Bałtyk. Przy okazji Kotwę olewa Wielim i co dziwne ich FC Karlino. Kotwa zostaje sama. Raptem to 10-15 lat a jak młodzi potrafią napierdolić w ekipie! I nie chodzi tu o to, żebym sie do Kotwy dopierdalał, a le o to jak zmiennym mozna być na przestrzeni 15 lat.
Inna sprawa, ze Kotwa od zawsze była FC Legii a przejęcie przez młodych - starych zmusiło do e(L)zgredowania i "niby" odciecia sie jako Kotwica.
wiem p*******, jestem stary :) ale ja tak to widzę

Pogoń Lębork miała zgodę/ układ z Kotwicą ? Jakoś sobie nie przypominam ?

szturmem

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: szturmem » 09.08.2012, 15:11

jak jest obecnie na linii Arka - KSZO ? Gdynianie od dwóch lat wogólę nie wsparli swojej zgody a KSZO w pojedyńczych liczbach raz na ruski rok wpada do Gdyni , zgoda jest to wiem ale ...

tomaa33
Posty: 36
Rejestracja: 05.10.2009, 19:24

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: tomaa33 » 09.08.2012, 20:50

szturmem pisze:jak jest obecnie na linii Arka - KSZO ? Gdynianie od dwóch lat wogólę nie wsparli swojej zgody a KSZO w pojedyńczych liczbach raz na ruski rok wpada do Gdyni , zgoda jest to wiem ale ...


Jest dobrze ;) Jak jest mozliwosc to zgody sie wspieraja.Ostatnio Kszo było np na turnieju plazowym w Gdyni.

Władcy

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Władcy » 10.08.2012, 18:16

Co łączy kibiców Piasta Gliwice z kibicami Mławianki???

ODEK
Posty: 483
Rejestracja: 13.09.2009, 12:15
Lokalizacja: Wschód

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ODEK » 10.08.2012, 18:45

Mławianka jak sie nie myle jest FC Lechii. Nie od wczoraj wiadomo że Lechia ma dobre kontakty z Piastem więc myśle że może chodzić o to.
...

Tomi PG
Posty: 30
Rejestracja: 09.09.2010, 12:41

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Tomi PG » 10.08.2012, 21:08

Piast - Mławianka Prywatne kontakty

bellamy22
Posty: 13
Rejestracja: 06.07.2011, 23:21

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: bellamy22 » 10.08.2012, 21:51

Ruch Chorzów GKS Jastrzębie jakie stosunki ?

bANdiko
Posty: 44
Rejestracja: 17.04.2011, 23:55

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: bANdiko » 10.08.2012, 22:20

Czy Kotwica nie miała swego czasu układu/ zgody z Wartą Sieradz??
jeśli tak to ile to trwało
tak ponad 10 lat temu. Może mi sie coś popieprzyło ale coś takiego mi świta

JerzyNieMaBiałego
Posty: 19
Rejestracja: 23.12.2011, 16:24

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: JerzyNieMaBiałego » 10.08.2012, 22:35

bellamy22 pisze:Ruch Chorzów GKS Jastrzębie jakie stosunki ?
Każdy wie ale zawsze musi sie znaleźć pajac który zarejestrował swoje 32 konto by się napiąć

piter
Posty: 327
Rejestracja: 26.02.2007, 19:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: piter » 10.08.2012, 23:42

bANdiko pisze:Czy Kotwica nie miała swego czasu układu/ zgody z Wartą Sieradz??
jeśli tak to ile to trwało
tak ponad 10 lat temu. Może mi sie coś popieprzyło ale coś takiego mi świta


nie było żadnego układu, po prostu raz na derbach z Gwardią było obecnych dwóch fanów Warty, jeden z nich był bodajże jakimś kuzynem typa od nas...

KaeSCe
Posty: 14
Rejestracja: 16.03.2007, 17:57
Lokalizacja: Kraka Gród

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: KaeSCe » 12.08.2012, 18:59

Jezeli ktos moze to niech opisze Pogon Lezajsk, jakies info ekipy itp.
Jest Nas Trzech...
Arka Cracovia Lech

berybery

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: berybery » 12.08.2012, 22:32

andrewgolara pisze:Jakie relacje na linii:
KKS Kalisz- Elana
Podbijam!

KibicRuchuPetit

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: KibicRuchuPetit » 12.08.2012, 22:45

Ruch Chorzów nie ma żadnego układu z GKS'em Jastrzębie.
Mam pytanie czy to prawda że sztama między Ruchem Chorzów a Apatorem Toruń została zerwana? z powodu braku kontaktu obu ekip ?

olek765
Posty: 405
Rejestracja: 11.05.2007, 15:02

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: olek765 » 12.08.2012, 23:15

KSZO HETMAN BYE BYE

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: C4Ultra, danielmdc84, genom1, hanysek6448, kałamarnica, kibol32, Matiborek, mejslodz, michal68, Oswaldo, roman71, zgredos i 250 gości