Zgody / Kosy/ Układy ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

figofago82
Posty: 89
Rejestracja: 27.02.2012, 21:20

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: figofago82 » 13.06.2012, 22:17

Gdy brakuje Wam argumentow to zaczyna sie ublizanie i zmiana tematu.Co do Azorow to znow nie masz bladego pojecia co tam sie dzialo(pisze w czasie przeszlym bo wszystko wrocilo do normy i chlopaki dzialaja jeszcze z wiekszym rozmachem niz dotad), kolejny raz nie udalo wam sie przejac osiedla fakt faktem przyjeliscie paru przerzutow z ktorymi teraz bijecie piony i pijecie vodke chodz do niedawna biegali za wami z siekierami ale teraz nie wychylaja nosa.Gowno wiesz na temat Wieliczki cos tam poczytasz ktos Ci cos powie i na tym sie opierasz.Ten lament na forum pisaly osoby ktore czynnie udzielaja sie i byli jednymi z pierwszych ktorzy tam sie udzielaly. Przynajmniej maja wiecej obiektywizmu niz taki gimbus co na sile chce prawde oszukac.

"To że GTS zrobił postęp(nawet wyraźny)o niczym nie świadczy" Widze u Ciebie brak logicznego myslenia ale to normalne w waszym przypadku.Przyjedz to zoabczysz czy o niczym nie swiadczy :) Mlodzi to w grubej wiekszosci sama Wisła o czym dobrze wiecie nikt po waszej starej ekipie nie bedzie podtrzymywal tej zydowskiej ideologii. To byl moj ostatni post w twoja strone dalsze rozmowy moge z toba prowdzic na PW ale po twoich marnych postach widze ze bedzie to niemozliwe.Reasumujac do niedawna Wieliczka byla opanowana przed pasy teraz sytuacja robi sie odwrotna.
Obrazek

iparts.pl
no to nieźle
Posty: 223
Rejestracja: 23.03.2012, 16:43

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: no to nieźle » 13.06.2012, 22:23

nie udAWaj kumatego,bo taki nie jesteś...W d**** byłeś i gówno widziałeś.Bez odbioru gimbusie.W Wieliczce bez zmiany.

figofago82
Posty: 89
Rejestracja: 27.02.2012, 21:20

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: figofago82 » 13.06.2012, 22:31

hahaha to pokazales klase BRAWO .Smieszne jest to ze caly czas podkreszlasz ze w Wieliczce bez zmiany no ale osoba ktora chodz troche mysli jest w stanie stwierdzic ze walisz farmazonem i na sile chcesz cos udowadniac.Malolacie Co do tego gimbusa to nie ze mnie szydzono ze wale bledy ortograficzne ;)
Obrazek

no to nieźle
Posty: 223
Rejestracja: 23.03.2012, 16:43

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: no to nieźle » 13.06.2012, 22:40

A ze mnie szydzono? :) Koleś,najpierw naucz się stawiać przecinki...To po pierwsze.Po drugie przecież już miałeś nie pisać... :) I tu wyszło jaki jesteś POKEMON :D

siemaedziu

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: siemaedziu » 13.06.2012, 22:47

Przecież ja się nie śmieje z istnienia waszej flagi Azorów, tylko z hasła na niej.To że trzymacie interes na Woli czy Kazimierzu, nie znaczy że nie ma tam Wiślaków bo jest i to sporo czynnie jeżdżących na mecze.I nie bądź już taki full Mafia maczeta bo to nie ładnie.

ps; zapomniałeś dodać flagi Wieliczki :)

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: patriota85 » 14.06.2012, 06:38

TerazKurczakMy pisze:Czytam, czytam ..... Czyli w Tarnowie Tarnovia ma przewagę a Unia jest w odwrocie :) ? Nie wiem jak Wisła będąc teraz w Tarnowie przeżyła ten wyjazd i nie wyjechali w czarnych workach.

Może to ktoś logicznie wytłumaczyć ?
figofago82 pisze:Rzetelny i bezstronny opis przez Toviaka.Prosil bym kogos z 2 strony barykady o opis Tarnowa bo bylem dosc niedawno w Tarnowie i bujalem sie w barwach po dzielnicy ktora rzekomo jest 100% bialo czerwona i jakos nie uswiadczylem Toviaka czy pasiaka.Opis budzi wiele kontrowersji bo o ile sie nie myle jest to ten sam co byl wczesniej umieszczony i sporo osob sie z nim nie zgadzalo...
To może ja się wypowiem:).Zaznaczam, że nie jestem kibicem Tarnovii:).

Opis Tarnowa w 99% zgodny z prawdą i nie wiem jak po tym opisie można wywnioskować, że Tarnovia ma przewagę.

Jedyną dzielnicą gdzie naprawdę mają przewagę jest Piaskówka.Do tego mają kilka zdominowanych osiedli (wymienione są w opisie).To, że na 2, czy 3 dzielnicach mieszkają przykitrane jednostki to akurat o niczym nie świadczy.Jeżeli ktoś wie jak wygląda sytuacja w Tarnowie to nie jest tajemnicą gdzie kibicują Tovii i Pasom.Druga sprawa to AKTYWNOŚĆ wspomnianych fanów, która również jest dobrze każdemu znana.

figofago82 widziałem ten opis wcześniej i akurat nikt go nie komentował.Od pewnego czasu na forum moderatorzy w przypadku kłótni usuwają całe tematy, albo całe strony – w tym również posty nie rozwalające tematów.Też nie dawno szukałem tego opisu na forum i wniosek taki, że właśnie przy okazji „robienia porządków”przez jakiegoś moda poleciał razem z innymi postami.A co do bujania w barwach w to jakich byś do Tarnowa nie przyjechał, to naprawdę musiał byś mieć pecha, żeby je stracić.Niestety, ale Tarnów to miasto zacofane kibicowsko i nie widać perspektyw na lepsze jutro.

KSC-JG

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: KSC-JG » 14.06.2012, 12:27

Gdy brakuje Wam argumentow to zaczyna sie ublizanie i zmiana tematu.Co do Azorow to znow nie masz bladego pojecia co tam sie dzialo(pisze w czasie przeszlym bo wszystko wrocilo do normy i chlopaki dzialaja jeszcze z wiekszym rozmachem niz dotad), kolejny raz nie udalo wam sie przejac osiedla fakt faktem przyjeliscie paru przerzutow z ktorymi teraz bijecie piony i pijecie vodke chodz do niedawna biegali za wami z siekierami ale teraz nie wychylaja nosa.Gowno wiesz na temat Wieliczki cos tam poczytasz ktos Ci cos powie i na tym sie opierasz.Ten lament na forum pisaly osoby ktore czynnie udzielaja sie i byli jednymi z pierwszych ktorzy tam sie udzielaly. Przynajmniej maja wiecej obiektywizmu niz taki gimbus co na sile chce prawde oszukac.
Widzę,że masz kiepską pamięć koleżko.Przypomniałbym Ci parę akcji 2-3 miesiące wstecz(np tak przy Hotelu) kiedy Twoi kumple z Azorów musieli wspomagać się Prądnikiem Białym bo nie mogli sami dać sobie rady.Więc lamenty,że jesteście jakąś potęgą na Azorach to jeden wielki mit.Fakt pomaga wam trochę usytuowanie tego osiedla bo macie blisko Bronowice i PB ale zaczynamy przejmować to co jest wasze a nie na odwrót.Jesteście tym strasznie wkurwieni bo spadamy do 1 ligi a mimo tego utrzymujemy przewagę w mieście.Także Azory niebawem w pełni KSC, ciekawe co będzie potem?Bieżanów?gdzie chłopaki mają naprawdę przejebane?

siemaedziu

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: siemaedziu » 14.06.2012, 13:33

Potem podbijecie Śląsk, i Łódzkie.Na końcu przejmiecie Moskwę i Pekin a Pasy w Glorii zawładną światem.
Właśnie przez takich placków jak ty szerzących propagandę nie rozwiniecie się na tych Azorach, zresztą są już tego efekty a nie że ktoś rady nie daje.

figofago82
Posty: 89
Rejestracja: 27.02.2012, 21:20

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: figofago82 » 14.06.2012, 15:01

Spadlem z krzesla jak to czytalem .. bez kitu. 2,3 miesiace temu skierowaliscie cale swoje obrzezane sily na Azory w wiadomym celu.Po c*** to robiliscie skoro taka macie tam bande :) ? Po 2 tak przejeliscie osiedle ze wasi koledzy co poprzerzucali sie za kase teraz nie wychylaja nosa poza swoja futryne w domu.Na dzien dzisiejszy nie macie tam prawa bytu...Dopiero spadliscie i zaczekaj jak sezon sie zacznie.Nie dosc ze nasze dzialania z mlodzieza przynosza ogromne korzysci to jeszcze wasz spadek chcac nie chcac jest nam na reke.WSZYSCY wiedza ze kolejny raz poniesliscie na Azorach kleske.Konczymy temat bo ludzie z Hutnika tez wypowiadali sie na temat tego osiedla i to co pisze pokrywalo sie z ich pogladami a mysle ze oni sa obiektywni ;)
Obrazek

wrozbita maciej

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: wrozbita maciej » 14.06.2012, 16:00

TerazKurczakMy pisze:Czytam, czytam ..... Czyli w Tarnowie Tarnovia ma przewagę a Unia jest w odwrocie :) ? Nie wiem jak Wisła będąc teraz w Tarnowie przeżyła ten wyjazd i nie wyjechali w czarnych workach.

Może to ktoś logicznie wytłumaczyć ?
Panowie wyżej mają tyle w sobie luzu że oceniają Tarnów pod względem napisów na blokach a nie pod względem aktywności kibicowskiej,taka prawda/Powyższy opis Tarnowa w połowie można sobie wsadzić w dupe bo nijak sie ma do rzeczywistości

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ..::1952::.. » 14.06.2012, 17:33

wrozbita maciej pisze:
TerazKurczakMy pisze:Czytam, czytam ..... Czyli w Tarnowie Tarnovia ma przewagę a Unia jest w odwrocie :) ? Nie wiem jak Wisła będąc teraz w Tarnowie przeżyła ten wyjazd i nie wyjechali w czarnych workach.

Może to ktoś logicznie wytłumaczyć ?
Panowie wyżej mają tyle w sobie luzu że oceniają Tarnów pod względem napisów na blokach a nie pod względem aktywności kibicowskiej,taka prawda/Powyższy opis Tarnowa w połowie można sobie wsadzić w dupe bo nijak sie ma do rzeczywistości
Jeżeli jesteś Unistą to napisz według Ciebie jak wygląda opis Tarnowa, tylko na dzielnicach gdzie macie 2 aktywnych fanów jeżdżących na piłkę, nie pisz, że tam Unia tylko z tego względu, że 50 Januszy i gimnazjalistów jeździ na żużel.Jak by żużel przenieśli na Tarnovie to oni by tam jeździli:).


OPIS UWZGLĘNIA TYLKO PODZIAŁ KIBICÓW PIŁKARSKICH UNII, TARNOVIE I CRACOVIE.W OPISIE SĄ UWZGLĘDNIONE OSIEDLA, KTÓRE SĄ TEORETYCZNIE ZA TARNOVIĄ, A NIE TE KTÓRE DZIAŁAJĄ.TO, ŻE NA OSIEDLU X JEST 10 TYPÓW Z TOVII, TO JEDNA STRONA MEDALU, A TO, ŻE Z TYCH 10 DWÓCH JEŹDZI NA CRACOVIE, A RESZTA MA WSZYSTKO W d**** TO DRUGIA STRONA.

figofago82 nie jestem Toviakiem!Tarnovii bardziej nienawidzę niż Unii.Ale do starej ekipy Tovii można mieć szacunek za to, że się bardzo często napierdalali.Nie to co do "ekipy" Tovii, która pojawiła się po rozpadzie starej załogi z konfidentami i cyganami na czele.O przerzutach nie wspominam, bo Ci byli od zawsze na Tarnovii.

jestesmywaszastolica
Posty: 1413
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: jestesmywaszastolica » 14.06.2012, 19:03

Że się wpierdolę, między wódkę, a zakąskę ale co to znaczny, że "osiedle X jest Tarnovii, ale mają oni oprócz 2 osób wszystko w d****"?. To jest przecież bez sensu.

aaaaa
Posty: 175
Rejestracja: 20.12.2008, 01:45
Lokalizacja: R22/NH

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: aaaaa » 14.06.2012, 21:24

KSC-JG pisze:
Gdy brakuje Wam argumentow to zaczyna sie ublizanie i zmiana tematu.Co do Azorow to znow nie masz bladego pojecia co tam sie dzialo(pisze w czasie przeszlym bo wszystko wrocilo do normy i chlopaki dzialaja jeszcze z wiekszym rozmachem niz dotad), kolejny raz nie udalo wam sie przejac osiedla fakt faktem przyjeliscie paru przerzutow z ktorymi teraz bijecie piony i pijecie vodke chodz do niedawna biegali za wami z siekierami ale teraz nie wychylaja nosa.Gowno wiesz na temat Wieliczki cos tam poczytasz ktos Ci cos powie i na tym sie opierasz.Ten lament na forum pisaly osoby ktore czynnie udzielaja sie i byli jednymi z pierwszych ktorzy tam sie udzielaly. Przynajmniej maja wiecej obiektywizmu niz taki gimbus co na sile chce prawde oszukac.
Widzę,że masz kiepską pamięć koleżko.Przypomniałbym Ci parę akcji 2-3 miesiące wstecz(np tak przy Hotelu) kiedy Twoi kumple z Azorów musieli wspomagać się Prądnikiem Białym bo nie mogli sami dać sobie rady.Więc lamenty,że jesteście jakąś potęgą na Azorach to jeden wielki mit.Fakt pomaga wam trochę usytuowanie tego osiedla bo macie blisko Bronowice i PB ale zaczynamy przejmować to co jest wasze a nie na odwrót.Jesteście tym strasznie wkurwieni bo spadamy do 1 ligi a mimo tego utrzymujemy przewagę w mieście.Także Azory niebawem w pełni KSC, ciekawe co będzie potem?Bieżanów?gdzie chłopaki mają naprawdę przejebane?
Ja myśle że Bieżanów już jest wasz w połowie, to tylko kwestia czasu aż całkowicie wyeliminujecie Wisłe.
Skończcie pisać bajki bo i tak nikt oprócz was w to nie wierzy. Siła przerzuconej strony Azorów polega na naładowanym telefonie i kilku ważnych kontaktach zapisanych w nim.

Nowa Huta 1906
Posty: 119
Rejestracja: 18.10.2010, 14:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Nowa Huta 1906 » 14.06.2012, 21:57

Wieliczka - to juz niemal dzialnica Krakowa.kilka lat temu dominacja Cracovii w dużej mierze dzieki pomocy Prokocimia który też w tym okresie byl dośc silny.Dziś Prokocim słabnie w oczach to i Wieliczka ledwo dyszy. Młodzież to praktycznie sama Wisła, młode pasy non-stop ganiane przez Wisłę i obijane na każdym kroku.Bez pomocy Prokocimia, Kozłówka i kilku pasiastych osiedli niemają na dzień dzisiejszy startu do Wisły. Oby tak dalej !


Azory- przejedźcie się na osiedle wieczorem i zobaczcie kto w barwach chodzi. Po słabszych latach na osiedlu wszystko wraca do normy, niewykorzystaliście naszych kłopotow(wyroki itp) i wracamy z podwójnym pierdolnięciem. Aha i 3 osoby od was które uciekły...hmm sory zmieniły miejsce zamieszkania bo osiedle im sie nie podobało dalej jeżdżą jako Cracovia-Azory?

Dalej siejcie propagande pasiaste damy....
BARWY cRACOVII TO NASZA PASJA

WISŁA KRAKÓW

NAJSTARSZY POLSKI KLUB W KRAKOWIE !

FWUIN
Posty: 12
Rejestracja: 28.01.2012, 13:42

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: FWUIN » 14.06.2012, 22:32

Były w tej bajce jednorożce? Bo już nie wiem :/
Football Without Ultras Is Nothing

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: patriota85 » 15.06.2012, 06:36

wrozbita maciej pisze: Panowie wyżej mają tyle w sobie luzu że oceniają Tarnów pod względem napisów na blokach a nie pod względem aktywności kibicowskiej,taka prawda/Powyższy opis Tarnowa w połowie można sobie wsadzić w dupe bo nijak sie ma do rzeczywistości
Jeżeli pijesz do mnie, to odbij od tematu, bo jak ja zaczynałem się w to "bawić", to Ty pewnie jeszcze komunii nie miałeś.Nikt nie ocenia Tarnowa po aktywności na murach, tylko po tym w jakich liczbach jeżdżą dane osiedla i dzielnice.A to, że są farmazoniarze zarówno na Tovii jak Unii, którzy widzą wszystko tak jak chcą widzieć, to swoją drogą.Nikt normalny nie napisze o dzielnicy, gdzie jest 2-3 typów śmigających na mecze, że jest to ich dzielnica.Jak chcesz podyskutować o faktach to pisz na pw.

wrozbita maciej

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: wrozbita maciej » 15.06.2012, 10:24

patriota85 pisze:
wrozbita maciej pisze: Panowie wyżej mają tyle w sobie luzu że oceniają Tarnów pod względem napisów na blokach a nie pod względem aktywności kibicowskiej,taka prawda/Powyższy opis Tarnowa w połowie można sobie wsadzić w dupe bo nijak sie ma do rzeczywistości
Jeżeli pijesz do mnie, to odbij od tematu, bo jak ja zaczynałem się w to "bawić", to Ty pewnie jeszcze komunii nie miałeś.Nikt nie ocenia Tarnowa po aktywności na murach, tylko po tym w jakich liczbach jeżdżą dane osiedla i dzielnice.A to, że są farmazoniarze zarówno na Tovii jak Unii, którzy widzą wszystko tak jak chcą widzieć, to swoją drogą.Nikt normalny nie napisze o dzielnicy, gdzie jest 2-3 typów śmigających na mecze, że jest to ich dzielnica.Jak chcesz podyskutować o faktach to pisz na pw.
Ta,jak ja szedłem do komunii to ty już po Hucie przed Wisłą uciekałeś?
Nawet sie nieupewniłeś że do ciebie pisze a już zdązyłeś mi ubliżyć więc o czym ty chcesz ze mną rozmawiac na pw. Poprostu w wielu kwestiach macie kiepskie informacje ,wiem wiem byliście w Tarnowie na komunii czy tam weselu i wiecie najlepiej co jest teraz a co było;-) Pozdrawiam i bawcie sie dobrze na tym najlepiej strzeżonym forum w Polsce:)

szafagra

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: szafagra » 15.06.2012, 11:40

No i r******** temat....ja p******* !!

Jak jest na linii GKS Tychy - Górnik Wałbrzych, bo patrząc na ostatnie wspólne wspieranie się tych ekip, to ta zgoda jest chyba tylko na papierze... Mógłby ktoś to opisać. ??

KSC-JG

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: KSC-JG » 15.06.2012, 13:31

Na moją prośbę admin otworzył ten temat:

viewtopic.php?f=1&t=14741&start=800

więc nie rozpierdalajcie tu dalej i jak coś sobie chcecie wyjaśniać na temat jak wygląda sytuacja w Tarnowie,Warszawie czy c*** wie gdzie to róbcie to w linku powyżej.

FWUIN
Posty: 12
Rejestracja: 28.01.2012, 13:42

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: FWUIN » 15.06.2012, 15:16

Zgoda GKS Tychy - Górnik Wałbrzych jest co raz słabsza, generalnie kontakty utrzymuje tylko grupa starszych kibiców. Młodzi za sobą nie przepadają jakoś szczególnie.
Football Without Ultras Is Nothing

TELEGAZETA
Posty: 27
Rejestracja: 30.04.2012, 21:31

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: TELEGAZETA » 15.06.2012, 15:35

Pany Wieliczka nadal wygląda jak wyglądała.
Wisła zawsze była na osiedlu Szymanowskiego (zdaje się 4/5 bloków). Kiedyś mieli dobrą ekipę która przy wsparciu okolicznych wsi ( Grabówki , Krzyszkowice itp ) dawała radę . Obok jest osiedle Kościuszki ( Cracovia ) z podobną ilością bloków , i do póki pomieszkiwali tam konkretni Pasiacy trwała tam mała wojenka raz w jedną raz w drugą stronę. Kiedy zabrakło starych na osiedlu Szymanowskiego przejęło dominację przerzucając całe osiedle na stronę Wisły (wraz ze słynnym bokserem tvn-owskim który raz po raz pieprzy o wierności , hehe ).
Reszta miasta czyli Centrum, Boża Wola, Sienkiewicza, Ogrodowe, Asnyka czy Wincentego Pola bez zmiennie kibicuje Cracovii.
Wisłę spotkasz na obrzeżach czyli mini osiedlach domków jednorodzinnych jak Lekarka (dolna część osiedla przerzuciła się na Wisłę , mieszkający przy blokowiskach nadal Pasy) oraz w okolicznych wsiach jak Sygneczów, Śledziejowice, Czarnochowice i Bogucice (ci ostatni mają się za Wieliczkę choć raczej nikt w mieście o nich nie powie że są z tego miasta)
Podsumowując Wisła teraz jest w 2 osiedlach od wjazdu do miasta mocno oddzielonego od reszty miasta długim parkiem i terenem kopalni Cracovia nadal trzyma pieczę nad resztą miasta (wszystkie osiedla blokowisk). Osiedla domków podzielone mniej więcej po równo aczkolwiek ze względu na małe zagęszczenie ludności ciężko pisać że ktoś na nich panuje.

Infoz
Posty: 25
Rejestracja: 23.04.2012, 15:45

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Infoz » 15.06.2012, 15:52

TELEGAZETA chyba dawno w Wieliczce nie byłeś. Zamiast pisać farmazony, poczytaj lepiej bardziej kumatych kolegów od Was z Wieliczki co płaczą że osiedle stracone i ze ekipa na wymarciu.

VAN LÖNGER

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: VAN LÖNGER » 15.06.2012, 16:08

Mogę powiedzieć tylko za siebie - ,,Młode pokolenie,, :
Osobiscie nie kocham ich jakoś specjalnie...
Zgoda jest , a liczby słabe ze względu na to że i Tychy i Górnik sporą część meczy rozgrywali w tych samych dniach o zbliżonych godzinach...ale czy to coś zmienia ??
Pewnie znajdą się tacy co mnie skrytykują ale powtarzam jeszcze raz to MOJE WŁASNE ZDANIE NA TEMAT GÓRNIKÓW...

figofago82
Posty: 89
Rejestracja: 27.02.2012, 21:20

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: figofago82 » 15.06.2012, 17:14

TELEGAZETA i po co p********* takie frazesy :) Taki z Ciebie znawca ze nie wiesz ile jest na Szymanowskiego blokow heheh .Wszyscy opieraja sie na tym ze Wieliczka jest a raczej była kojarzona z pasami a nikt nie wie ze od pewnego czasu Wisła tak sie wzmocnila ze jestescie w grubej defensywie i tyle w temacie.Przez 10 lat bedziecie powtarzali ta sama spiewke ze My jestesmy na 3 osiedlach ale reszta jest wasza i po wsze czasy wy rzadzicie.Chlopie spojrz prawdzie w oczy! Te "wasze" bastiony staja sie nasze.Prawda boli ale tymi klamliwymi postami nic nie zmienicie.Jestescie na wymarciu i kwestia czasu jest jak znikniecie tak szybko jak sie pojawiliscie.
Obrazek

TELEGAZETA
Posty: 27
Rejestracja: 30.04.2012, 21:31

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: TELEGAZETA » 15.06.2012, 17:52

Brałeś coś dzisiaj?
Które to osiedla w Wieliczce są za Wislą jeszcze? Nie będę wspominał o ich jakości bo to nie miejsce i czas ale stwierdzam byku że ponosi Cię/Was fantazja nie ziemsko. Od czasu przejścia na kibicowską emeryturę starej Wiślackiej ekipy która mimo że była w absolutnej mniejszości trzeba przyznać była raz mocna a dwa ambitna (dzisiaj śmiesznie wygląda gdy w piłkę grywają razem z dwu kolorową częścią miasta) to od ich czasu ziemia Wielicka nikogo konkretnego nie zrodziła;-)
Wiślacka część miasta ogranicza się do malowania grafów w okolicznych wsiach i niszczeniu Pasiastych po nocach (aczkolwiek i to zdechło). Pojawił się jeden pindol w mieście co czasem jakiś dzieciaków z nożem pogonił ale i jego kariera dobiegła końca gdy okazało się że wprowadził się na Sienkiewicza i przestał być anonimowy. A że to pindol bo na dziesiątki próśb o solówki ogranicza się do siedzenia w oknie i odmawiania to znaczy że w tym mieście nikogo konkretngo z Wisły już jednak nie ma (nie wliczam nieaktywnych którzy oddali młodzieży pałeczkę)

Agresywny

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Agresywny » 19.06.2012, 20:32

Czy ktoś ze Stalowej moze napisać jak wyglada na dzień dzisiejszy ich sytuacja jeśli chodzi o zgody/ fan cluby ??

mr_who
Posty: 245
Rejestracja: 27.02.2007, 21:19

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: mr_who » 19.06.2012, 21:07

Agresywny pisze:Czy ktoś ze Stalowej moze napisać jak wyglada na dzień dzisiejszy ich sytuacja jeśli chodzi o zgody/ fan cluby ??
Łada Biłgoraj

cojapacze

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: cojapacze » 19.06.2012, 22:26

mr_who pisze:
Agresywny pisze:Czy ktoś ze Stalowej moze napisać jak wyglada na dzień dzisiejszy ich sytuacja jeśli chodzi o zgody/ fan cluby ??
Łada Biłgoraj
Fc Janów Lubelski

senza padroni

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: senza padroni » 19.06.2012, 22:47

I chyba można jeszcze dodać Nisko jako fc.

Larson
Posty: 10
Rejestracja: 25.04.2012, 15:28

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Larson » 21.06.2012, 16:17

czy Sieniawa jest nadal fc Orła Przeworsk?

Rja1938swirlandia
Posty: 3
Rejestracja: 12.04.2011, 11:24

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Rja1938swirlandia » 21.06.2012, 16:18

nie

smola
Posty: 723
Rejestracja: 19.10.2008, 15:45

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: smola » 21.06.2012, 18:22

mr_who pisze:
Agresywny pisze:Czy ktoś ze Stalowej moze napisać jak wyglada na dzień dzisiejszy ich sytuacja jeśli chodzi o zgody/ fan cluby ??
Łada Biłgoraj
Łada zgoda czy fc ?

antyPOlszewik

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: antyPOlszewik » 21.06.2012, 19:17

Theo_08 pisze:Czy wyjaśniona została sprawa zgwałcenia przez dwóch mieszkańców Moskwy 28-letniego polskiego kibica (ich układowicza)? Nazwę klubu pominę, żeby nie wywoływać napiny. Policji oddali go ponoć sami swoi, ale co z relacjami między oboma klubami?

Stary! Wez mi wyjasnij jaki masz cel siejac taki farmazon?! Ktos ci wyrzadzil krzywde i szukasz zemsty? Nie dbam o to z ktorej strony Łodzi jestes ale twoj post jest obrazą dla całej galery! Teraz jakies lumpki z czerwonej strony miasta beda pisac ze w brukseli czy madrycie zgwałcili mame,brata,siostre itd jednego z kibicow ełksy! Jak szukasz wrazen to wyjdz na osiedle i daj upust swej nienawisci wracajac z jakis trofeum do domu! Żal mi cie chłopaku,pisze to jako człowiek,nie kibic.

senza padroni

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: senza padroni » 21.06.2012, 19:40

Na zdjęciu z meczu wyjazdowego Prochu Pionki widać osobę w koszulce Legii...jesteście fc Radomiaka czy również kibicujecie Legii?

DiglettOi
Posty: 164
Rejestracja: 22.09.2009, 09:41

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: DiglettOi » 21.06.2012, 20:49

senza padroni pisze:Na zdjęciu z meczu wyjazdowego Prochu Pionki widać osobę w koszulce Legii...jesteście fc Radomiaka czy również kibicujecie Legii?
dokładnie, zawsze uważałem Proch za FC Radomiaka, tym bardziej, że nad typem stoi chłopak w szaliku Radomiaka, dziwna sytuacja
Lodzermensch pisze:WTC też Hutnik rozjebał na wyjeździe.
;)

celestynka
Posty: 47
Rejestracja: 27.09.2011, 13:24

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: celestynka » 22.06.2012, 01:16

Jak sytuacja na linii Orzeł Przeworsk-Sokół Sieniawa po zakończonym FC?

Młody_Bycek
Posty: 17
Rejestracja: 25.08.2011, 17:54

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Młody_Bycek » 22.06.2012, 01:23

smola pisze:
mr_who pisze:
Agresywny pisze:Czy ktoś ze Stalowej moze napisać jak wyglada na dzień dzisiejszy ich sytuacja jeśli chodzi o zgody/ fan cluby ??
Łada Biłgoraj
Łada zgoda czy fc ?
Fan club .

Agresywny

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Agresywny » 22.06.2012, 11:47

A jak wyglada sytuacja kibiców Avii Świdnik jesli chodzi o zgody/uklady/fc ??
a czy Stal Nowa Dęba nie jest rownież fc Stalówki ??
i to samo pytanie do Siarki Tarnobrzeg jak u nich wyglada sytuacja z fc ??

smola
Posty: 723
Rejestracja: 19.10.2008, 15:45

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: smola » 22.06.2012, 14:05

Avia nie posiada zgód, układów ani fc.

ODEK
Posty: 483
Rejestracja: 13.09.2009, 12:15
Lokalizacja: Wschód

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ODEK » 22.06.2012, 16:49

Nie
...

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kałamarnica i 165 gości